https://innews.az/uploads/news/2025-08/_innews_a3c9b24766b4b2fcbf696d490_o.jpg
Biznes üçün hər qənaət önəmlidir. Yelo Bank biznes müştərilərinin maliyyə yükünü azaltmaq, onların işini daha çevik və dayanıqlı etmək üçün çalışır. Bu məqsədlə Bank, xarici köçürmələr üzrə yeni kampaniyasını təqdim edir. İndi yeni biznes müştəriləri üçün istənilən məbləğdə köçürmə yalnız 14.99 USD/EUR sabit komissiya ilə həyata keçirilir!
Bu kampaniya sahibkarlara xərclərini optimallaşdırmaq və beynəlxalq ödənişlərini daha rahat idarə etmək imkanı yaradır. Üstəlik konvertasiya əməliyyatı üçün komissiya haqqı yoxdur. Hesabın açılması da tamamilə pulsuzdur.
18 avqustdan başlayan kampaniyaya indi qoşulun, cari ilin sonunadək sabit və sərfəli tariflərdən faydalanın!

https://innews.az/uploads/news/2025-08/_innews_a3c9b24766b4b2fcbf696d490_o.jpg
Every saving matters in business. Yelo Bank is committed to reducing the financial burden on its business customers and helping them operate more flexibly and sustainably. To support this goal, the Bank is launching a new campaign for international transfers: now, new business customers can make transfers of any amount with a fixed commission of just 14.99 USD/EUR!
This campaign enables entrepreneurs to optimize costs and manage international payments with greater ease. What’s more, no commission is charged for currency conversion, and account opening is completely free.
Join the campaign starting August 18 and take advantage of fixed, affordable rates until the end of the year!