https://innews.az/uploads/news/2025-08/_innews_a3c9b24766b4b2fcbf696d490_o.jpg
Biznes üçün hər qənaət önəmlidir. Yelo Bank biznes müştərilərinin maliyyə yükünü azaltmaq, onların işini daha çevik və dayanıqlı etmək üçün çalışır. Bu məqsədlə Bank, xarici köçürmələr üzrə yeni kampaniyasını təqdim edir. İndi yeni biznes müştəriləri üçün istənilən məbləğdə köçürmə yalnız 14.99 USD/EUR sabit komissiya ilə həyata keçirilir!
Bu kampaniya sahibkarlara xərclərini optimallaşdırmaq və beynəlxalq ödənişlərini daha rahat idarə etmək imkanı yaradır. Üstəlik konvertasiya əməliyyatı üçün komissiya haqqı yoxdur. Hesabın açılması da tamamilə pulsuzdur.
18 avqustdan başlayan kampaniyaya indi qoşulun, cari ilin sonunadək sabit və sərfəli tariflərdən faydalanın!

https://innews.az/uploads/news/2025-08/_innews_a3c9b24766b4b2fcbf696d490_o.jpg
Для бизнеса важна каждая экономия. Yelo Bank стремится снизить финансовую нагрузку бизнес-клиентов, сделать их работу более гибкой и устойчивой. С этой целью Банк представляет новую акцию по международным переводам: теперь для новых бизнес-клиентов переводы любой суммы осуществляются с фиксированной комиссией — всего 14,99 USD/EUR!
Эта акция позволяет предпринимателям оптимизировать расходы и удобнее управлять международными платежами. Кроме того, комиссия за конвертацию не взимается, а открытие счёта — совершенно бесплатно.
Присоединяйтесь к акции, которая стартует 18 августа, и воспользуйтесь фиксированными и доступными тарифами до конца этого года! Для получения подробной информации вы можете связаться по номеру 981.