https://innews.az/uploads/news/2023-04/_innews_5bf3c2e130f00f88747c4ce00_o.jpg
Yelo Bank-ın parlaq fəaliyyəti bu dəfə də diqqətsiz qalmadı. Bakıda ilk dəfə keçirilən “Global HR SUMMIT 2023” tədbirində Yelo Bank mükafat qazandı. 50 ölkə olmaqla, 700-dən çox HR peşəkarları və liderlərinin qatıldığı sammitdə Bank “Ən yaxşı sağlamlıq və rifah strategiyası” nominasiyasında mükafata layiq görülüb.
Yelo Bank əməkdaşlarının motivasiyası, eləcə də fikizi və emosional sağlamlığı naminə bir sıra silsilə layihələrə imza atıb. Bankın Baş ofisində əməkdaşlar üçün istirahət guşəsi, idman zalı, stolüstü tennis və yoqa otağı quraşdırılıb. Bununla yanaşı, əməkdaşlar arasında futbol turniri, boulinq çempionatı keçirilir, onlar üçün müxtəlif marafon, master-klas, sağlam həyat tərzi və üzgüçülük təlimləri təşkil edilir. Qeyd edək ki, 2023-cü il Yelo Bank-da sağlamlıq ili kimi qeyd edilir. Bu münasibətlə Bankda il sonunadək bir sıra sağlamlıq layihələrinin təşkili gözlənilir.
Bankçılıq sahəsində parlaq karyera qurmaq istəyənlər Yelo Bank-ın vakansiya elanlarına müraciət edə bilərlər. Daha ətraflı: https://bit.ly/bank-vakansiya

https://www.innews.az/uploads/news/2023-04/_innews_5bf3c2e130f00f88747c4ce00_o.jpg
Замечательная деятельность Yelo Bank вновь не осталась без внимания. На прошедшем в Баку первом "Global HR SUMMIT 2023" Yelo Bank был награжден специальным призом. Банк был удостоен награды в номинации "Лучшая стратегия здоровья и благосостояния" на саммите, в котором приняли участие более 700 HR-профессионалов и лидеров из 50 стран.
Yelo Bank проводит ряд проектов в интересах мотивации сотрудников, а также их физического и эмоционального здоровья. В головном офисе банка для сотрудников созданы зона отдыха, спортивный зал, комната для настольного тенниса и йоги. Кроме того, среди сотрудников проводятся чемпионаты по футболу, турниры по боулингу, различные марафоны, мастер-классы, тренировки по здоровому образу жизни и укреплению здоровья. Отметим, что 2023 год объявлен в Yelo Bank годом здоровья. В связи с этим ожидается проведение ряда проектов по здоровому образу жизни к концу года.
Желающие построить успешную карьеру в банковской сфере могут обратиться к вакансиям Yelo Bank. Подробнее: https://bit.ly/bank-vakansiya