Xəbər verdiyimiz kimi, Kapital Bank nağd pul krediti götürən müştərilər üçün ənənəvi “Kreditini biz ödəyək” adlı stimullaşdırıcı lotereya keçirib. Şərtlərə görə 4 aprel – 8 may 2022-ci il tarixləri arasında onlayn kanallar vasitəsilə kredit götürən müştərilər avtomatik olaraq lotereyada iştirak edib, qalib ola bilərdilər.
12 may tarixində lotereyanın son tirajı keçirildi və 3 müştərinin krediti tam olaraq bağlandı. Qaliblərin siyahısı sayta əlavə olunub – https://bit.ly/3L89rI4.
Xatırladaq ki, 14 aprel, 21 aprel, 28 aprel və 5 may 2022-ci il tarixlərində keçirilən tirajlar zamanı hər həftə üzrə 10 müştərinin maksimum 500 AZN olmaqla aylıq kredit ödənişi bank tərəfindən ödənilib. 12 may 2022-ci il tarixində keçirilən son tirajda isə ümumilikdə lotereyada iştirak hüququ qazanan, hətta əvvəlki tirajlarda qalib olan 3 müştərinin maksimum 10 000 AZN olmaqla bütün kredit məbləği Kapital Bank tərəfindən ödənildi.
Qeyd edək ki, əməkhaqqını Kapital Bank və ya digər banklardan alanlar 30 000 manatadək nağd pul kreditini maksimum 60 ayadək ala bilərlər. Nağd pul kreditinin illik faiz dərəcəsi 15%-dən başlayır, nağdlaşma komissiyası isə 0% təşkil edir. Kredit üçün www.kapitalbank.az saytına, Birbank rəqəmsal bankına, 8196 qısa nömrəsinə 1 yazıb göndərməklə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət etmək kifayətdir.

Как сообщалось ранее, Kapital Bank проводил для клиентов, взявших кредит наличными, традиционную лотерею Kreditini biz ödəyək («Мы оплатим твой кредит»). Согласно условиям, клиенты, оформившие кредит в Kapital Bank с 4 апреля по 8 мая 2022 года через онлайн-каналы, автоматически становились участниками лотереи и получали шанс стать победителями.
12 мая состоялся последний тираж лотереи, и Kapital Bank полностью погасил кредит 3 клиентам. Со списком победителей можно ознакомиться по ссылке https://bit.ly/3L89rI4.
В ходе каждого тиража, который прошел 14 апреля, 21 апреля, 28 апреля и 5 мая 2022 года, банк оплатил 10 победителям ежемесячный платеж по кредиту (до 500 AZN). В последнем тираже, который состоялся 12 мая 2022 года и в котором приняли участие все участники и даже победители предыдущих тиражей, Kapital Bank погасил 3 клиентам всю сумму кредита (до 10 000 AZN).
Следует отметить, что каждый, кто получает зарплату на карту Kapital Bank или карту любого другого банка, может взять кредит наличными до 30 тыс. манатов на срок до 60 месяцев. Ставка по кредиту наличными начинается от 15% годовых, а комиссия за обналичивание составляет 0%. Для подачи заявки на кредит можно воспользоваться сайтом www.kapitalbank.az или цифровым банком Birbank, отправить 1 на короткий номер 8196 либо написать на страницы банка в социальных сетях.