https://innews.az/uploads/news/2023-06/_innews_c2db8411b4a01a01b1bf42086_o.jpg
Korporativ Sosial Məsuliyyətli şirkət kimi Yelo Bank universitetlərlə aktiv əməkdaşlığını davam etdirir. Bank bu dəfə Azərbaycan-Fransız Universitetində (UFAZ) “Yelo karyera həftəsi” keçirib. Bu layihənin əsas məqsədi karyerasını bank sahəsində qurmaq istəyən gənclərə dəstək olmaq, onları öz işində təcrübəli bank nümayəndəliyi ilə birbaşa görüşdürməkdir. Bir həftə ərzində Yelo komandası tərəfindən tələbələrə bankla tanışlıq, emosional zəkanın rolu, uğurlu iş müsahibələri üçün ipucuları, yumşaq bacarıqların inkişafı, şəxsi brendinq, bank sektorunun rəqəmsallaşması mövzularında təlim keçirildi. Karyera həftəsinin sonunda tələbələr arasında komanda quruculuğu təşkil edildi. Layihənin yekun görüşündə isə Yelo Bank-ın baş ofisində aktivliyi ilə seçilən 3 tələbəyə mentorluq layihəsində iştirak, 4 tələbəyə isə Yelo-da ödənişli təcrübə proqramı hədiyyə edildi. Qeyd edək ki, layihənin əvvəlində 3 tələbənin seçilməsi nəzərdə tutulsa da, son anda istedadları və fəallıqları ilə seçilən 4 UFAZ tələbəsinə bu imkan təqdim edildi.
Yelo Bank-ın gənclərə dəstək layihələri bununla yekunlaşmır. Yay tətilinin səmərəli keçirilməsi üçün Bankda “Walk and Talk” mentorluq layihəsi, “Yelo Summer Challenge” təcrübə proqramının keçirilməsi planlaşdırılır. Bu və digər layihələrdən Bankın “Yelo Team” adlı sosial media hesabları, eləcə də yelo.az vebsaytı vasitəsilə xəbərdar ola bilərsiniz.
Kredit sifarisi haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

Неделя карьеры Yelo Bank в UFAZ завершилась
Будучи компанией с корпоративной социальной ответственностью, Yelo Bank продолжает свое плодотворное сотрудничество с университетами. На этот раз банк провел "Неделю карьеры Yelo" в Азербайджано-французском университете (UFAZ). Основная цель данного проекта - поддержать молодых людей, желающих строить карьеру в банковской сфере, и организовать прямые встречи с опытными представителями банка. В течение недели команда Yelo Bank провела для студентов тренинги на темы знакомства с банком, роли эмоционального интеллекта, советы для успешного собеседования, развитие мягких навыков, личный брендинг, цифровизация банковского сектора. В конце недели карьеры был организован конкурс по командообразованию. По итогам карьерной недели, 3 активно участвовавших студента были выбраны для участия в проекте менторства, а 4 студентам предложили оплачиваемую стажировку в Yelo Bank. Стоит отметить, что изначально предполагалось выбрать трех студентов, но в последний момент был предложен этот шанс четырем студентам UFAZ, проявившим свои таланты и активность.
Проекты поддержки молодежи от Yelo Bank не останавливаются на этом. Планируется проведение проекта менторства "Walk and Talk" и программы стажировок "Yelo Summer Challenge" для эффективного проведения летних каникул. О всех этих и других проектах можно узнать через социальные медиа аккаунты банка "Yelo Team" и через веб-сайт yelo.az.
У вас есть дополнительные вопросы о заказе кредита? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите нам через Facebook, Instagram или WhatsАpp.