https://innews.az/uploads/news/2023-07/_innews_18211de0b7ffc3125d99ed9a4_o.jpg
Fermerlərə və sahibkarlara dəstəyi ilə seçilən Yelo Bank Bərdə rayonunda böyük maraqla gözlənilən Aqrar İnnovasiya Festivalına qatılıb. Kənd Təsərrüfatı, Elm və Təhsil nazirliklərinin birgə təşkilatçılığı ilə keçirilən festivalda 1200-dən çox fermer və 300-dən çox peşə liseyi şagirdi iştirak edib. Festivalda Yelo Bank innovativ həllərlə yanaşı, aqrar təsərrüfatla məşğul olan sahibkarların ehtiyacları üçün xüsusi olaraq hazırlanmış müasir Aqro kredit kartını təqdim etdi. Bu kart fermerlerlərə çevik ödəmə imkanı, rəqabətqabiliyyətli faiz dərəcələri və eksklüziv güzəştlər təklif edir. 5000 AZN-dək kredit limiti olan Aqro kredit kartının əsas üstünlüyü güzəşt müddətinin kartla nağdlaşdırılmış hər vəsaitə şamil olunmasıdır. Qeyd edək ki, Aqro kredit kartı pulsuzdur. Kart vasitəsilə Yelo Bank ATM və ofislərindən, həmçinin Azərpoçt ATM-lərindən nağdlaşdırma koissiyasızdır.
Son illərdə sürətlə rəqəmsallaşan Yelo Bank yaxın zamanda biznes sahibləri üçün yeni məhsullar təqdim etməklə bərabər, bir sıra xidmətləri daha da təkmilləşdirəcək. Aqro kredit kartı və digər biznes təklifləri haqqında daha ətraflı: https://bit.ly/bznmhs
Aqro kredit haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

https://innews.az/uploads/news/2023-07/_innews_18211de0b7ffc3125d99ed9a4_o.jpg
Yelo Bank, отличающийся своей поддержкой фермеров и предпринимателей, принял участие в долгожданном Инновационном Аграрном Фестивале в районе Барда. На фестивале, организованный при поддержке Министерств Сельского Хозяйства, Науки и Образования, приняли участие более 1200 фермеров и более 300 учащихся профессиональных сельскохозяйственных училищ. В фестивале, Yelo Bank представил инновационные решения и специально разработанную современную кредитную карту Агро для потребностей занятых сельским хозяйством предпринимателей.
Эта карта предлагает фермерам возможность быстрой оплаты, конкурентные процентные ставки и эксклюзивные преимущества. Основным преимуществом Агро кредитной карты с лимитом до 5000 AZN является включение льготного срока в любые наличные средства, снятые с карты. Стоит отметить, что Агро кредитная карта является бесплатной. С помощью Агро кредитной карты можно без комиссии снимать наличные средства как в банкоматах и офисах Yelo Bank, так и в банкоматах Azərpoçt.
Yelo Bank, активно цифровизирующийся в последние годы, вскоре представит новые продукты для бизнес-владельцев и улучшит услуги. Более подробную информацию о кредитной карте Агро и других предложениях для бизнеса можно получить по ссылке: https://bit.ly/bznprd
У вас есть дополнительные вопросы о агро кредите? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите нам через Facebook, Instagram или WhatsАpp.