Yelo Bank əməkdaşları üçün intellektual yarış keçirilib
Yelo Bank əməkdaşları üçün intellektual yarış keçirilib Yelo Bank əməkdaşları üçün intellektual yarış keçirilib
Qısa zaman ərzində suallara cavab tapmağı sevən Bank əməkdaşları bu dəfə bacarıqlarını intellektual oyunda nümayiş etdiriblər. "Yeloqika Pro" adlanan yarış "Nə? Harada? Nə zaman?" formatında baş tutub. Həyəcanverici oyunda 150-ə yaxın iştirakçı, 24 komandanın heyətində mübarizə aparıb. 3 tur və 36 sualdan ibarət yarışda əməkdaşlar öz bilik və intellektual bacarıqlarına əsasən güclərini sınayıblar. Gərgin zəka mübarizəsindən sonra ən çox suala düzgün cavab verən "Marketinq" komandası yarışı qələbə ilə bitirib. İlk üç yerin sahiblərinə kubok, medallar və sertifikatlar təqdim olunub.
Qeyd edək ki, Yelo Bank əməkdaşlarının asudə vaxtlarını əyləncəli və səmərəli keçirmələri üçün müxtəlif layihələrə imza atır. Bir müddət əvvəl isə Bankda daxili futbol çempionatı, istedadlar müsabiqəsi və müxtəlif komanda quruculuğu tədbirləri həyata keçirilmişdi.
Yelo Bank bundan sonra da əməkdaşlarına pozitiv iş mühiti yaratmaq üçün faydalı və maraqlı layihələr həyata keçirməyə davam edəcək. Əgər siz də Yelo komandasının bir üzvü olub, parlaq karyera qurmaq arzusundasınızsa, Bankdakı vakansiyalara göz gəzdirin: bit.ly/bank-vakansiya
Yelo Bank vakansiya elanları ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram  və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

https://www.innews.az/uploads/news/2023-10/_innews_66ab5b198b0bab6539bd26770_o.jpg
Сотрудники Yelo Bank, которые любят в короткие сроки находить ответы на вопросы, на этот раз продемонстрировали свои навыки в интеллектуальной игре «Yeloqika Pro». Конкурс состоялось в формате «Что? Где? Когда?». В захватывающей игре соревновались 24 команды, общим количеством в 150 участников,. Сотрудники проверяли свои знания и интеллектуальные способности в конкурсе, состоящем из 3 туров и 36 вопросов. После напряженного интеллектуального соревнования команда «Маркетинг», правильно ответившая на наибольшее количество вопросов, завершила соревнование победой. Кубок, медали и грамоты были вручены обладателям первых трёх мест.
Стоит отметить, что Yelo Bank реализует различные проекты для веселого и эффективного времяпрепровождения своих сотрудником. Некоторое время назад в Банке прошли внутренний чемпионат по футболу, конкурс талантов и различные командообразующие мероприятия.
Yelo Bank продолжит реализовывать полезные и интересные проекты для создания позитивной рабочей среды для своих сотрудников. Если вы являетесь членом команды Yelo и желаете построить блестящую карьеру, просмотрите вакансии в Банке: bit.ly/bank-vakansiya
Вас интересует вакансия в банке? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram или Whatsapp.