https://innews.az/uploads/news/2023-11/_innews_79926c8210f210dd08db2057c_o.jpg
Ölkənin ilk rəqəmsal bankı Birbank noyabr ayında müştəriləri üçün möhtəşəm fürsət yaradır. İndi m10 partnyorlarında ödənişi Birbank-dakı “QR” bölməsindən edən hər kəs 10%- dək keşbek qazanır.
Qaydalar olduqca rahat və sadədir. Xərclədiyinin 10%-ni geri almaq istəyən Birbank Cashback kartının istifadəçiləri keşbek kateqoriyaları arasından “Birbank-la m10 QR-nı çək və ödə! 10%” kateqoriyasını seçməli və ödənişlərini QR-la etməlidirlər. Bunun üçün ödəniş nöqtəsində “QR ilə ödə” stikerinin olduğundan əmin olmaq mütləqdir. Daha sonra ödənişin QR ilə ediləcəyini bildirməli və Birbank-da QR bölməsinə keçid edərək kassirin təqdim etdiyi m10 QR kodunu çəkərək ödənişi tamamlamaq lazımdır. Qaydalarla bağlı ətraflı məlumat üçün: https://kbl.az/bmqopr. m10 partnyorları ilə bağlı ətraflı məlumatı https://kbl.az/qrp saytından əldə edə bilərsiniz.
Kapital Bank-ın digər kart istifadəçiləri isə ödənişlərini sadəcə QR-la etməklə bütün xərclərindən 3% keşbek qazanırlar. Toplanan keşbek hesabını Birbank-dakı keşbek kabinetindən izləmək mümkündür.

Отсканируйте м10 QR-код в Birbank и получите до 10% кэшбэка, совершая платежи
Отсканируйте м10 QR-код в Birbank и получите до 10% кэшбэка, совершая платежи Отсканируйте м10 QR-код в Birbank и получите до 10% кэшбэка, совершая платежи
Birbank, первый в стране цифровой банк, предоставляет замечательную возможность своим клиентам в ноябре. Теперь каждый, кто совершает платежи через раздел "QR" в Birbank на партнерских площадках m10, может получить до 10% кэшбэка.
Правила довольно просты и непритязательны. Пользователи карты Birbank Cashback, желающие вернуть 10% своих расходов, должны выбрать категорию "Сканирование и оплата с помощью QR-кода Birbank m10! 10%" среди категорий кэшбэка и совершать платежи с использованием QR-кодов. Убедитесь, что на точке оплаты есть стикер "QR ilə ödə". Затем сообщите кассиру, что платеж будет произведен с помощью QR, и завершите оплату, отсканировав QR-код m10 в Birbank. Для получения более подробной информации о правилах посетите https://kbl.az/bmqopr. A Если вам нужна дополнительная информация о партнерах m10, вы можете перейти по https://kbl.az/qrp.
В то же время, другие держатели карты Kapital Bank могут получить 3% кэшбэка на все свои расходы, просто совершая платежи с использованием QR-кодов. Вы можете отслеживать свой накопленный кэшбэк в кабинете кэшбэка Birbank.