Yelo Bank-ın dəstəyi ilə tələbələr üçün "KaryeramIZ" forumu baş tutub
Yelo Bank-ın dəstəyi ilə tələbələr üçün "KaryeramIZ" forumu baş tutub Yelo Bank-ın dəstəyi ilə tələbələr üçün "KaryeramIZ" forumu baş tutub
Fəal təhsil və karyera dəstəkçisi Yelo Bank bu dəfə də qapılarını gənclərin üzünə açdı. Bankın dəstəyi və “Gənclərin Maarif­ləndirilməsinə Dəstək” İctimai Birliyinin birgə təşkilatçılığı ilə KaryeramIZ Forumu baş tutub. 100-dən çox tələbənin qatıldığı forum Yelo Bank-ın Baş ofisində keçirilib. Forumun əsas məqsədi gənclərin karyera oriyentasiyasının və işgüzar həyata hazırlığının təmin edilməsidir. Spiker qismində Yelo Bank-ın İşəqəbul və kadr hazırlığı şöbəsinin nümayəndələri Kəmalə Eynullayeva və Aygün Məhərrəmova-Kazımova çıxış ediblər. Onlar öz təlimləri ilə tələbələrə uğurlu müsahibə üçün faydalı nüansları bölüşdülər, eləcə də şəxsi brendin yaradılmasının vacibliyindən bəhs etdilər. Növbəti spiker Orxan Mahmudovun “Karyera planlaması” mövzulu təlimi isə gənclərə gələcək karyera məqsədlərini müyəənləşdirmək və ona doğru irəliləmək yolunda faydalı olacaq.
Yelo Bank Korporativ Sosial Məsuliyyət layihələrini ərsəyə gətirərkən gənclərin fərdi inkişafı və işgüzarlıq qabiliyyətinin artırılmasına xüsusi diqqət edir. Bank il sonunadək cəmiyyətimizə daha çox fayda verəcək digər layihələrin də həyata keçirilməsini planlaşdırır.
Yelo Bank vakansiyalar haqqında ətraflı məlumat istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2023-11/_innews_e05984cf2c3119d1d6ec6e279_o.jpg
Активный сторонник образования и карьеры, Yelo Bank и на этот раз открыл свои двери для молодежи. При поддержке банка и совместной организации общественного объединения "поддержка просвещения молодежи" состоялся форум "наша карьера". Форум, в котором приняли участие более 100 студентов, прошел в головном офисе Yelo Bank. Основная цель форума-обеспечение карьерной ориентации и готовности молодежи к деловой жизни. В качестве спикеров выступили представители отдела приема на работу и подготовки кадров Yelo Bank Камала Эйнуллаева и Айгюн Магеррамова-Кязимова. Они поделились полезными нюансами для успешного прохождения собеседования и рассказали о важности создания личного бренда. А следующий тренинг спикера Орхана Махмудова на тему “Планирование карьеры” будет полезен молодым людям для определения дальнейших карьерных целей и продвижения к ним.
Yelo Bank, реализуя проекты в области корпоративной социальной ответственности, уделяет особое внимание личному развитию молодёжи и повышению её бизнес-компетенций. Банк планирует до конца года внедрить другие проекты, которые принесут ещё больше пользы нашему обществу.
Мы рады сообщить, что открыта новая вакансия в банке. Для получения подробной информации позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az