https://innews.az/uploads/news/2024-06/_innews_f788296eb2809fd628adaffbf_o.jpg
Sərfəli təklifləri ilə regionlara daha yaxın olmaq üçün “Nar” bu yayın ən çox gözlənilən tədbirlərindən biri olan “Balloon Festival”ın əsas tərəfdaşıdır. İyunun 8-9-da Şamaxı rayonunda keçiriləcək festivalla əlaqədar olaraq, “Nar” dəyərli hədiyyələrlə dolu “Balloon Festival” müsabiqəsini elan edir.
Müsabiqə 5-9 iyun tarixlərində “Nar”ın instagram səhifəsində keçiriləcək. Yarışda iştirak edənlər finala keçmək üçün festivala özəl hazırlanmış oyunda minimum 30 xal toplamalıdır. Keçid balını toplayanlar arasından təsadüfi üsulla 3 nəfər qalib elan ediləcək. 1-ci yerin qalibinə “iPhone 15 Pro”, 2-ci yerin sahibinə “JBL” qulaqlıq və 3-cü yeri tutan şəxsə isə 100 azn dəyərində hədiyyə kartı veriləcək. Müsabiqənin şərtləri barədə daha ətraflı tanış olmaq üçün buraya daxil ola bilərsiniz. Hədiyyəli müsabiqədən əlavə, “Nar” bu festivalda iştirakçılar üçün maraqlı süprizlər də təqdim edəcək.
Qeyd edək ki, “Nar” festivalları, musiqi və idman tədbirlərini müştərilərinə daha da yaxın edərək onlar üçün maraqlı istirahət imkanları yaradır. “Nar”ın dəstəyi ilə həyata keçirilən layihələr haqqında ətraflı məlumatı nar.az saytından əldə etmək mümkündür.

https://innews.az/uploads/news/2024-06/_innews_f788296eb2809fd628adaffbf_o.jpg
Стремясь быть ближе к регионам с выгодными предложениями, «Nar» с гордостью выступает главным партнером «Balloon Festival», одного из самых ожидаемых событий этого лета. В честь фестиваля, который состоится в Шамахинском районе 8-9 июня, «Nar» с радостью объявляет конкурс «Balloon Festival» с множеством ценных подарков.
Конкурс пройдет на странице «Nar» в Instagram с 5 по 9 июня. Участникам необходимо набрать минимум 30 баллов в специально подготовленной для фестиваля игре, чтобы пройти в финал. Три победителя будут выбраны случайным образом из тех, кто достиг проходного балла. Победитель первого места получит «iPhone 15 Pro», обладатель второго места получит наушники «JBL», а победитель третьего места получит подарочную карту на сумму 100 AZN. Для получения дополнительной информации об условиях конкурса, можно узнать здесь. Помимо призового конкурса «Nar» преподнесет участникам фестиваля интересные сюрпризы.
Следует отметить, фестивали, музыкальные и спортивные мероприятия «Nar» становятся ближе к своим клиентам создавая для них увлекательные возможности для отдыха. Подробную информацию о проектах, реализуемых при поддержке «Nar», можно найти на сайте nar.az.