https://innews.az/uploads/news/2024-06/_innews_f0efd163f6c23d25382d9e839_o.jpg
İş axtaran, xüsusilə bank sahəsində karyera qurmağa maraqlı olan gəncləri "Yelo Career Festival" yarmarkasına dəvət edirik. Yarmarka 14 iyun, saat 11:00-13:00-da Yelo Bank-ın Baş ofisində keçiriləcək (Həsən bəy Zərdabi 81 K). Yarmarka Dövlət Məşğulluq Agentliyi və Yelo Bank-ın birgə təşkilatçılığı ilə baş tutacaq. Yarmarkada Yelo Bank da daxil olmaqla, 40-dan çox şirkət 400-dən çox aktiv vakansiyalarla təmsil olunacaq. Burada ixtisaslara uyğun vakant iş yerləri, təcrübə və təqaüd proqramları, həmçinin karyera perspektivləri barədə ətraflı məlumat veriləcək. Yarmarkaya gələn namizədlərin şəxsiyyət vəsiqələrini təqdim etmələri mütləqdir.
"Yelo Career Festival" aparıcı şirkətlərin işəqəbul nümayəndələri ilə görüşmək, əlaqələr qurmaq və uyğun vakansiyada namizəd olaraq dəyərləndirmək fürsəti yaradacaq. Hər birinizi gözləyəcəyik. Qeydiyyatdan keçmək üçün: http://bit.ly/4eduokN
Banklarda vakansiya elanları ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2024-06/_innews_f0efd163f6c23d25382d9e839_o.jpg
Приглашаем молодых людей, ищущих работу, особенно тех, кто заинтересован в построении карьеры в банковской сфере, на ярмарку «Yelo Career Festival». Ярмарка пройдет 14 июня с 11:00 до 13:00 в головном офисе Yelo Bank по адресу: Хасан бея Зардаби, 81К.
Ярмарка организована совместно Государственным агентством занятости и Yelo Bank. На ярмарке будут представлены более 40 компаний, включая Yelo Bank, с более чем 400 активными вакансиями. Здесь вы сможете получить подробную информацию о вакансиях, программах стажировок и стипендий, а также перспективах карьерного роста. Кандидаты, приходящие на ярмарку, должны предъявить удостоверения личности.
«Фестиваль карьеры Yelo» предоставляет уникальную возможность встретиться с представителями ведущих компаний, установить деловые контакты и найти подходящую вакансию. Мы будем рады видеть каждого из вас.
Для регистрации, пожалуйста, перейдите по ссылке: http://bit.ly/4eduokN
Вас интересуют вакансии в банках? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az