https://innews.az/uploads/news/2024-06/_innews_db80fb057e17613edd22806eb_o.jpg
“Xalq Bank” və “Baku City Residences” şirkəti yeni əməkdaşlıq layihəsinə imza atıblar. Belə ki, xüsusi imtiyazlara malik yeni “Sakin Kart” premium kobrend kartı “Baku City Residences” sakinlərinin istifadəsinə verilib.
“Visa” beynəlxalq ödəniş sistemi tərəfindən dəstəklənən “Sakin Kart” “Visa Platinum” və “Visa Infinite” olmaqla təqdim edilir. Sakinlər kartın müxtəlif loyallıq imkanlarından faydalana biləcəklər. Belə ki, “Sakin kart” həm ölkə daxilində, həm də xaricdə aparılan nağdsız ödənişlərdən 2 faiz keşbek qazandırmaqla yanaşı, kartdakı vəsaitin qalığına illik 5 faizlə əlavə gəlir hesablanır. Kartla istənilən bankın bankomatlarında vəsait nağdlaşdırmaq, ölkədaxili bütün kartlara komissiyasız köçürmə etmək və digər nağdsız əməliyyatlar aparmaq mümkündür.
Eyni zamanda, “Sakin Kart” vasitəsilə tərəfdaş şəbəkələrindən alış-veriş zamanı 40 faizədək keşbək və digər endirimlərdən yararlanmaq olar.
“Sakin Kart” vasitəsilə “Visa” ödəniş sisteminin təqdim etdiyi dünyanın istənilən nöqtəsində premium xidmətlərdən rahatlıqla faydalanmaq mümkündür. Bu kartlarla səfər zamanı tibbi dəstək xidməti, 24/7 peşəkar “Visa” konsyerj servisi, “LoungeKey” proqramı çərçivəsində müxtəlif hava limanlarının biznes zallarına ödənişsiz keçid, hava limanlarında pulsuz sürətli keçid (“Fast Track”), müxtəlif ölkələrə viza alınması dəstəyi və hava limanlarına pulsuz transfer xidmətindən istifadə etmək olar.
2004-cü ildə əsası qoyulan “Xalq Bank” qısa zamanda müştərilərin etibarlı tərəfdaşına çevrilib. Hazırda regionun ən dinamik inkişaf edən maliyyə qurumlarından biri olan “Xalq Bank” öz müştərilərinə ən qabaqcıl və əlverişli xidmətləri təklif edir. “Xalq Bank” peşəkar heyəti, geniş filial şəbəkəsi və onlayn servisləri ilə hər zaman müştərilərin xidmətindədir.
“Baku City Residences” Azərbaycan daşınmaz əmlak bazarında 10 illik zəngin təcrübəyə malik olan bir brenddir. Müasirliyi və komfortu özündə birləşdirən “Baku City Residences”, müştərilər üçün ehtiyac duyulan xidmətləri vahid məkanda əlçatan edir. “Baku City Residences” qısa müddət ərzində düşünülmüş rahatlığı ilə seçilən “Baku City Residences Olimpik”, “Baku City Residences Khatai”, “Bayıl Bay”, “Yacht Club Residences”, “Şuşa City Residences” kimi layihələrə imza atıb.
“Visa” (NYSE: V) rəqəmsal ödənişlər sahəsində dünya lideridir və dünyanın 200-dən çox ölkə və ərazisində istehlakçılar, biznes, maliyyə və hökumət təşkilatları arasında həyata keçirilən maliyyə əməliyyatlarını dəstəkləyir. Şirkətin missiyası innovativ, rahat, etibarlı və təhlükəsiz ödəmə şəbəkəsi vasitəsilə dünyanı birləşdirməklə istehlakçıların rifahına xidmət etmək, biznes və iqtisadiyyat üçün davamlı inkişaf imkanlarını təmin etməkdir.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-06/_innews_db80fb057e17613edd22806eb_o.jpg
Один из ведущих банков страны – Халг Банк совместно с компанией Baku City Residences выпустил новый продукт. Теперь для жителей Baku City Residences доступна новая премиальная кобрендовая карта Sakin Kart с особыми привилегиями.
Поддерживаемая лидером индустрии цифровых платежей компанией Visa карта Sakin Kart представлена в двух премиальных вариантах: Visa Platinum и Visa Infinite. Владельцы карты смогут воспользоваться различными возможностями программы лояльности. Так, Sakin Kart предоставляет 2 процента кешбэка за безналичные платежи как внутри страны, так и за рубежом, а также начисление дополнительного дохода в размере 5 процентов годовых на остаток средств на карте. С помощью карты можно обналичивать средства в банкоматах, осуществлять переводы на другие карты без комиссии и проводить безналичные операции как в стране, так и за ее пределами.
Кроме того, пользователи Sakin Kart, совершая покупки в партнерской сети, могут получать кешбэк до 40 процентов и другие скидки.
Владельцы Sakin Kart также получают возможность пользоваться премиальными услугами Visa в любой точке мира. В числе этих услуг: медицинская поддержка во время путешествий, круглосуточный сервис Visa Concierge, доступ в бизнес-залы аэропортов в рамках программы LoungeKey, прохождение формальных процедур в аэропортах в ускоренном режиме (Fast Track), получение поддержки по оформлению виз в разные страны и трансфер в/из аэропорта.
Основанный в 2004 году Халг Банк за короткий период завоевал доверие клиентов и стал их надежным партнером. На сегодняшний день Халг Банк является одним из самых динамично развивающихся финансовых учреждений региона, предоставляя клиентам современные и доступные банковские услуги. Благодаря своему профессиональному персоналу, широкой филиальной сети и онлайн-сервисам, Халг Банк всегда рядом с клиентами!
Baku City Residences – бренд, занимающий уникальное место на рынке недвижимости Азербайджана и имеющий богатый опыт работы на протяжении 10 лет. Совмещая современность и комфорт, Baku City Residences предоставляет своим клиентам все необходимые услуги в одном месте. В короткие сроки компания реализовала такие проекты, как Baku City Residences Olimpik, Baku City Residences Khatai, Bayıl Bay, Yacht Club Residences и Şuşa City Residences, отличающиеся продуманным комфортом.
Visa (NYSE: V) – мировой лидер индустрии цифровых платежей, содействующий транзакциям между потребителями, бизнесом, финансовыми и правительственными организациями в более чем 200 странах и территориях ежегодно. Миссия компании Visa – объединить мир с помощью инновационной, удобной, надежной и безопасной платежной сети, чтобы способствовать благополучию потребителей и процветанию бизнеса и экономики.