https://innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_75ed3f8d4b9e031a7b231c2ff_o.jpg
Yelo Bankın ənənəvi yay təcrübə proqramı: “Summer Challenge 2024”-ün iştirakçıları bəlli oldu. Ötən həftə Bankın baş ofisində proqramın açılış mərasimi keçirilib. Təcrübəçilər Bankın işəqəbul komandasının təqdimatında Yelo Bank və proqram haqqında geniş məlumat əldə etdilər. Daha sonra gənclər, onlar üçün təşkil olunan “welcome party”də təcrübə keçdiyi struktur bölmədəki komanda yoldaşları və mentorları ilə tanış oldular. Seçilmiş tələbələr üçün təcrübə proqramı 31 avqusta qədər davam edəcək. Bu müddət ərzində onlar sahələri üzrə biliklərini artırıb, real iş mühitində təcrübə qazanacaqlar. Proqramın sonunda yüksək performansı ilə fərqlənən iştirakçılar Yelo Bank-da işlə təmin olunacaqlar.
Yelo Bank bacarıqlı və parlaq peşakarlara üstünlük verdiyi kimi, istedadlı, amma təcrübəsi olmayan gəncləri də düşünərək onlar üçün əlverişli karyera imkanları yaratmağa çalışır. Bank gələcəkdə də gənclərlə bağlı müxtəlif tədbirlərin həyat keçirməsini planlaşdırır.
Kredit kartı sifarişi ilə maraqlanırısınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_75ed3f8d4b9e031a7b231c2ff_o.jpg
В Yelo Bank стартовала традиционная летняя программа стажировок «Summer Challenge 2024». На прошлой неделе в Головном офисе банка состоялась церемония открытия программы, в ходе которой стажеры получили подробную информацию о банке и команде. Позже участники познакомились со своими коллегами и наставниками из отдела, где они проходили стажировку, на организованной для них «welcome party». Программа продлится до 31 августа текущего года, и за это время студенты повысят свои знания и приобретут опыт работы в реальной банковской среде. Успешные участники программы будут обеспечены работой в Yelo Bank.
Yelo Bank стремится создавать возможности карьерного роста не только для опытных профессионалов, но и для талантливых молодых специалистов. Банк планирует и дальше проводить мероприятия, направленные на поддержку молодежи.
Хотите заказать кредитную карту? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az