https://innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_9f03c8a342677cdf01279e2bb_o.jpg
Sahibkarların dövriyyəsini artıracaq fürsət: Yelo Bank Mobil POS xidmətini indi daha əlçatan edir. 31 iyul 2024 tarixinədək Bankın Mobil POS xidmətinə qoşulacaq sahibkarlar növbəti 3 ay ərzində Mobil POS-dan keçən əməliyyatlara görə heç bir komissiya ödəməyəcəklər. Xidmətin digər üstünlükləri:
• Xidmətə qoşulma pulsuzdur
• Heç bir dövriyyə tələbi yoxdur
• Hesabın açılması üçün xidmət haqqı alınmır
• Sahibkara biznes kartı hədiyyə edilir
• Biznes kartdan və cari hesabdan nağdlaşdırma zamanı bank komissiyası tutulmur.
Qeyd edək ki, Yelo Mobil POS, mobil cihazlarında təmassız ödənişləri qəbul etmək imkanı yaradan xidmətdir. Dövriyyədən aslı olmayaraq, depozit tələb olunmadan sahibkarlar öz smartfonunu və ya planşetini mobil POS terminal kimi istifadə edə bilərlər. Xidmət üçün cihaz Android əməliyyat sistemi ilə işləyən və NFC dəstəkləyən olmalıdır. Xidmətə qoşulmaq üçün istənilən Yelo Bank filialına yaxınlaşa və ya 981 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz. Daha ətraflı: http://bit.ly/moblpos
Bank xidmətləri ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_9f03c8a342677cdf01279e2bb_o.jpg
Сервис «Мобильный POS» Yelo Bank стал доступнее и это облегчает работу предпринимателей. Подключившиеся к услуге «Мобильный POS» до 31 июля 2024 года не будут платить комиссию за транзакции через данную услугу в течение следующих 3 месяцев. Так же активны и другие преимущества:
- Бесплатное подключение к сервису
- Без требований к обороту
- Открытие счета без комиссии
- Бизнес-карта в подарок
- Бесплатное обналичивание средств, поступивших с оборота по мобильному POS-терминалу
Обратите внимание, что "Yelo Мобильный POS" - это сервис, позволяющий принимать бесконтактные платежи на мобильных устройствах. Независимо от оборота и без необходимости депозита, предприниматели могут превратить свой смартфон или планшет в POS-терминал. Устройство должно работать на операционной системе Android и поддерживать NFC. Для подключения к услуге вы можете обратиться в любое отделение Yelo Bank или позвонить по номеру 981. Более подробная информация: http://bit.ly/moblpos.
Есть дополнительные вопросы по банковским услугам? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az