https://innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_358a9ff15f619d41f00948dd2_o.jpg
Xaricdə yaşayan ailə üzvlərinə, yaxınlarına, dostlarına pul köçürmələri tez-tez edirsənsə, Yelo Bank sənin üçün yeni kampaniya elan edir! Kampaniyaya əsasən Bankın mobil tətbiqində (Yelo App) Yelo Visa kartları ilə edilən xarici pulköçürmələri üçün heç bir komissiya ödəməyəcəksən. Bu köçürmələri bank məlumatları olmadan da gerçəkləşdirə bilərsən. Yelo App-də Visa kartları arasında xaricə pul göndərmək üçün mobil nömrə də kifayət edir. Qeyd edək ki, kampaniyanın son günü 31 avqust 2024 tarixindədir.
Bir sıra xidmətlərini rəqəmsallaşdırmaqla müştərilərinin həyatlarını asanlaşdıran Yelo Bank-ın mobil tətbiqi 200-dən çox ölkəyə pul köçürmə imkanı verir. İstənilən zaman istənilən yerdə sadəcə Yelo App-də qarşı tərəfin məlumatlarını yazmaqla xarici bank kartlarına sürətli və təhlükəsiz pul göndərə bilərsən. Göndərilən vəsait qarşı tərəfin hesabına dərhal oturur. Xaricə pul köçürmə ilə yanaşı Yelo kartları ilə xaricdən pul qəbul etmək də mümkündür. Bu və digər kampaniyalar barədə sualın yaranarsa, 981 Çağrı Mərkəzinə zəng edə və ya istənilən Yelo filialına yaxınlaşaraq məlumat əldə edə bilərsən.
Beynəlxalq pul köçürməleri ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_358a9ff15f619d41f00948dd2_o.jpg
If you often make money transfers to family members, relatives, and friends living abroad, Yelo Bank has a new promotion for you. You can now make transfers using Yelo Visa cards in the bank’s mobile application (Yelo App) without paying any commission. You can even make these transfers without bank details - just a mobile phone number is enough to send money abroad between Visa cards. The promotion is valid until August 31, 2024.
The Yelo Bank mobile application, which simplifies the lives of its customers through a range of digital services, allows money transfers to more than 200 countries worldwide. You can quickly and safely send money to foreign bank cards anytime and anywhere by simply entering the recipient's details in the Yelo App. Sent funds are immediately credited to the recipient's account. In addition to transferring money abroad, you can also receive money from abroad using Yelo cards. If you have any questions about this or other campaigns, you can call the call center at 981 or visit any Yelo branch for more information.