https://innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_3eb7421b870cf2c37effe8bb8_o.jpg
“Financial Chain Corporation” biznes xidmətləri və autsorsinq, audit, hüquqi xidmətlər, mühasibat uçotu və vergi, insan resurslarının idarə edilməsi, konsaltinq xidmətləri göstərən aparıcı qlobal autsorsinq şirkətidir. Tərəfdaşlıq çərçivəsində fəaliyyət göstərən şirkət, daha yaxşı istehsal dünyasının və iqtisadi inkişafın olacağı dünyaya inanaraq, zəngin təcrübəyə, böyük miqyasa və nümunəvi mədəniyyətə sahib vahid professional komanda halında fəaliyyət göstərir. FCHAIN insanlara və innovasiyalara sərmayə qoyaraq bütün xidmətlərin keyfiyyətini artırmaq üçün daim çalışır.
“Bildiyiniz kimi, konsaltinq biznesini inkişaf etdirmək istəyən korporativ müştərilərə göstərilən ödənişli xidmətdir. 2002-ci ildən etibarən “Financial Chain Corporation” 22 ildir ki, tədricən 15 ölkədə fəaliyyət göstərir. Biz müştərilərimizə keyfiyyətli xidmətlərdən istifadə etmək və faydalı məsləhətlər almaq imkanı verən müxtəlif sahələr üzrə təcrübəli mütəxəssislərdən ibarət peşəkar komandayıq. Bizə etibar edə bilərsiniz, bütün müştərilərimiz və maraqlı tərəflərlə əməkdaşlıqdan qürur duyuruq, məqsədlərinizə çatmaq və biznesinizdə müsbət dəyişikliklər yaratmaq üçün bütün bilik, bacarıq və təcrübəmizdən istifadə edirik”, - deyə “Financial Chain Corporation”nın İdarəedici Tərəfdaşı Zaur Qədirov bildirib.
FCHAIN mütəxəssisləri ixtisaslı iqtisadçılar, sertifikatlı auditorlar, bilikli hüquqşünaslar və nüfuzlu mühasiblərdir. Onların hamısı müxtəlif sahələr üzrə geniş praktik təcrübəyə malikdirlər və onların hamısı öz təcrübələrini, biliklərini, bacarıqlarını və imkanlarını sizin ixtiyarınıza verməyə hazırdırlar.
Şirkət öz işinin əhəmiyyətini dərk edən və şirkətinizin çiçəklənməsi naminə bütün səylə işləməyə hazır olan müstəsna məsuliyyətli mütəxəssisləri toplayıb.
Tamamilə qanuna tabe olan bir iş adamı olaraq vergilərə necə qənaət edəcəyinizi bilirsinizmi? Biznesin qeydiyyatı üçün sənədləri tez və səmərəli şəkildə hazırlaya bilirsinizmi? Siz xaricdə istehsal olunan məhsullara sertifikat əldə etməyi bilirsinizmi? Vergi orqanı ilə mübahisədə öz maraqlarınızı müdafiə edə biləcəksinizmi?
Bu suallar üzərində beyninizi qarışdırmayın, sadəcə FCHAIN ilə əlaqə saxlayın və ən qısa zamanda ətraflı məsləhətlər alın və ya bütün lazımi əməliyyatlar icra edilsin!
FCHAIN ilə əməkdaşlıq zamanı işlərin icra vəziyyəti sizin nəzarətinizdə olacaq, sizə hesabatlar təqdim ediləcək və beləliklə, siz təkcə mühasib və ya mütəxəssis deyil daha çox şey əldə edəcəksiniz. Şirkətin bütün mütəxəssisləri hər zaman istənilən, hətta qeyri-standart vəziyyətdə sizə kömək edəcəklər. Müqaviləni harada tərtib etməyin daha yaxşı olduğunu, cari hesabın necə açılacağını və vergiləri nə vaxt ödəməyin lazım olduğunu sizə bildirəcəklər. FCHAIN komandasının bilik və təcrübəsi mühasibatlıq baxımından biznesinizin mütləq təhlükəsizliyini təmin etmək üçün kifayət edəcək.
Bir qayda olaraq, ən azı bir dəfə şirkətlə əlaqə saxlayanlar FCHAIN-in daimi müştərilərinə çevrilirlər. Axı, FCHAIN ilə siz təkcə səriştəli mütəxəssis deyil, həm də savadlı, təcrübəli məsləhətçi, nəzakətli və etibarlı tərəfdaş qazanırsınız!

https://www.innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_3eb7421b870cf2c37effe8bb8_o.jpg
Financial Chain Corporation — ведущая мировая аутсорсинговая компания, предоставляющая бизнес-услуги и услуги по аутсорсингу, аудиту и страхованию, юридические услуги, услуги по бухгалтерскому учету и налогообложению, управлению человеческими ресурсами, услуги агента по учету и консалтинговые услуги. Действуя как единое партнерство, компания работает как одна интегрированная команда, используя опыт, масштаб и культуру, полагая, что лучший рабочий мир — это мир, в котором экономический рост является устойчивым и инклюзивным. Команда FCHAIN постоянно работает над улучшением качества всех услуг, инвестируя в людей и инновации.
«Как вы знаете, консалтинг – это платная услуга, предоставляемая корпоративным клиентам, желающим развивать свой бизнес. С 2002 года Financial Chain Corporation на протяжении 22 лет последовательно работает в 15 странах мира. Мы – профессиональная команда опытных специалистов с разными представлениями, которые предоставляют нашим клиентам возможность пользоваться качественными услугами, получать компетентные консультации и быть полностью уверенными в отличном результате. Вы можете доверять нам и мы гордимся тем, что работаем со всеми нашими клиентами и заинтересованными сторонами, используя наши знания, навыки и опыт, чтобы помочь реализовать цели и создать позитивные изменения», - сказал Заур Гадиров, управляющий партнер Financial Chain Corporation.
Специалисты FCHAIN – это квалифицированные экономисты, сертифицированные аудиторы, знающие свое дело юристы и авторитетные бухгалтеры. Все они имеют большой практический опыт в различных отраслях. И все они готовы предоставить в ваше распоряжение свой опыт, знания, навыки и возможности.
В компании собрались исключительно ответственные специалисты, понимающие важность своей работы и готовые со всем усердием трудиться на благо процветания вашей компании.
Знаете ли вы, как сэкономить на налогах, оставаясь при этом абсолютно законопослушным бизнесменом? Можете ли вы быстро и качественно подготовить документы для регистрации предприятия? Знаете ли вы, как получить сертификат на продукцию иностранного производства? Сможете ли вы отстоять интересы в споре с налоговым органом?
Не ломайте голову над этими вопросами, просто свяжитесь с нами и мы дадим подробные консультации в кратчайшие сроки или самостоятельно выполним все необходимые операции.
Обращаясь в нашу компанию, вы получаете не просто бухгалтера, который будет следить за состоянием дел и сдавать отчетность. Все специалисты нашей компании всегда смогут помочь вам в любой, даже нестандартной ситуации. Мы подскажем, где лучше оформить договор, где открыть расчетный счет и когда необходимо заплатить налоги. Наших знаний и опыта будет достаточно, чтобы обеспечить абсолютную безопасность деятельности вашего бизнеса с точки зрения бухгалтерского учета.
Те, кто хотя бы раз обратился к нам, как правило, становятся нашими постоянными клиентами. Ведь с FCHAIN можно получить не только грамотного профессионала, но и просто консультанта, а также вежливого и надежного партнера.