https://innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_3eb7421b870cf2c37effe8bb8_o.jpg
“Financial Chain Corporation” biznes xidmətləri və autsorsinq, audit, hüquqi xidmətlər, mühasibat uçotu və vergi, insan resurslarının idarə edilməsi, konsaltinq xidmətləri göstərən aparıcı qlobal autsorsinq şirkətidir. Tərəfdaşlıq çərçivəsində fəaliyyət göstərən şirkət, daha yaxşı istehsal dünyasının və iqtisadi inkişafın olacağı dünyaya inanaraq, zəngin təcrübəyə, böyük miqyasa və nümunəvi mədəniyyətə sahib vahid professional komanda halında fəaliyyət göstərir. FCHAIN insanlara və innovasiyalara sərmayə qoyaraq bütün xidmətlərin keyfiyyətini artırmaq üçün daim çalışır.
“Bildiyiniz kimi, konsaltinq biznesini inkişaf etdirmək istəyən korporativ müştərilərə göstərilən ödənişli xidmətdir. 2002-ci ildən etibarən “Financial Chain Corporation” 22 ildir ki, tədricən 15 ölkədə fəaliyyət göstərir. Biz müştərilərimizə keyfiyyətli xidmətlərdən istifadə etmək və faydalı məsləhətlər almaq imkanı verən müxtəlif sahələr üzrə təcrübəli mütəxəssislərdən ibarət peşəkar komandayıq. Bizə etibar edə bilərsiniz, bütün müştərilərimiz və maraqlı tərəflərlə əməkdaşlıqdan qürur duyuruq, məqsədlərinizə çatmaq və biznesinizdə müsbət dəyişikliklər yaratmaq üçün bütün bilik, bacarıq və təcrübəmizdən istifadə edirik”, - deyə “Financial Chain Corporation”nın İdarəedici Tərəfdaşı Zaur Qədirov bildirib.
FCHAIN mütəxəssisləri ixtisaslı iqtisadçılar, sertifikatlı auditorlar, bilikli hüquqşünaslar və nüfuzlu mühasiblərdir. Onların hamısı müxtəlif sahələr üzrə geniş praktik təcrübəyə malikdirlər və onların hamısı öz təcrübələrini, biliklərini, bacarıqlarını və imkanlarını sizin ixtiyarınıza verməyə hazırdırlar.
Şirkət öz işinin əhəmiyyətini dərk edən və şirkətinizin çiçəklənməsi naminə bütün səylə işləməyə hazır olan müstəsna məsuliyyətli mütəxəssisləri toplayıb.
Tamamilə qanuna tabe olan bir iş adamı olaraq vergilərə necə qənaət edəcəyinizi bilirsinizmi? Biznesin qeydiyyatı üçün sənədləri tez və səmərəli şəkildə hazırlaya bilirsinizmi? Siz xaricdə istehsal olunan məhsullara sertifikat əldə etməyi bilirsinizmi? Vergi orqanı ilə mübahisədə öz maraqlarınızı müdafiə edə biləcəksinizmi?
Bu suallar üzərində beyninizi qarışdırmayın, sadəcə FCHAIN ilə əlaqə saxlayın və ən qısa zamanda ətraflı məsləhətlər alın və ya bütün lazımi əməliyyatlar icra edilsin!
FCHAIN ilə əməkdaşlıq zamanı işlərin icra vəziyyəti sizin nəzarətinizdə olacaq, sizə hesabatlar təqdim ediləcək və beləliklə, siz təkcə mühasib və ya mütəxəssis deyil daha çox şey əldə edəcəksiniz. Şirkətin bütün mütəxəssisləri hər zaman istənilən, hətta qeyri-standart vəziyyətdə sizə kömək edəcəklər. Müqaviləni harada tərtib etməyin daha yaxşı olduğunu, cari hesabın necə açılacağını və vergiləri nə vaxt ödəməyin lazım olduğunu sizə bildirəcəklər. FCHAIN komandasının bilik və təcrübəsi mühasibatlıq baxımından biznesinizin mütləq təhlükəsizliyini təmin etmək üçün kifayət edəcək.
Bir qayda olaraq, ən azı bir dəfə şirkətlə əlaqə saxlayanlar FCHAIN-in daimi müştərilərinə çevrilirlər. Axı, FCHAIN ilə siz təkcə səriştəli mütəxəssis deyil, həm də savadlı, təcrübəli məsləhətçi, nəzakətli və etibarlı tərəfdaş qazanırsınız!

https://innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_3eb7421b870cf2c37effe8bb8_o.jpg
Financial Chain Corporation is a leading global outsourcing company providing business services and outsourcing, audit and assurance, legal services, accounting and tax, human resources administration, employer of record and consulting services. Operating as a united partnership, the company works as one integrated team, leveraging expertise, scale and cultural, believing that a better working world is one, where economic growth is sustainable and inclusive. The FCHAIN team works continuously to improve the quality of all the services, investing in the people and innovation.
"As you know, consulting is a paid service provided to corporate clients who want to develop their business. Since 2002, Financial Chain Corporation has gradually been operating in 15 countries for 22 years. We are a professional team of experienced specialists from various concepts who provide our clients with the opportunity to use high-quality services and receive competent advice. You can trust us and we are proud to work with all our clients and stakeholders, to use our knowledge, skills and expertise, to help fulfill the purposes and to create positive change," said Zaur Gadirov, Managing Partner of Financial Chain Corporation.
Specialists of FCHAIN are qualified economists, certified auditors, lawyers that know their business and authoritative bookkeepers. All of them have wide practical experience in different branches. And all of them are ready to give their experience, knowledge, skills and capabilities at your disposal.
Exclusively responsible experts that understand importance of their work have gathered in the company and are ready to work with all diligence for the blessing of your company’s prosperity.
Do you know how to save on taxes, remaining thus absolutely legislative businessman? Can you prepare documents for enterprise registration quickly and qualitatively? Do you know how to receive the certificate on production of foreign manufacture? Would you be able to defend the interests in dispute with tax authority?
Do not rack your brain over these questions, simply contact FCHAIN and they will give detailed consultations within the shortest terms or will independently make all necessary operations.
Contacting FCHAIN, you receive not simply the bookkeeper who will watch a state of affairs and to hand over the reporting. All experts of the company always can help you in any, even non-standard situation. They will tell you where is better to execute the contract, where to open the account and when it is necessary to pay taxes. Knowledge and experience of the FCHAIN team will be enough to keep in absolute safety the activity of your business from bookkeeping point of view.
Those who has contacted the company at least once, usually, become their constant clients. After all it is possible to receive not only competent professional, but also simply adviser and also polite and reliable partner with FCHAIN.