https://innews.az/uploads/news/2024-08/_innews_f4d4559257b56092c7522b729_o.jpg
ABB yeni lotereya kampaniyasına start verib. “ABB səhmdarı ol, şanslarını artır!” lotereyanın müddəti sentyabrın 10-na qədərdir. Bu müddətdə ABB səhmlərini sifariş etmiş investorlar 5000 manatadək pul mükafatı qazanmaq şansı əldə edəcəklər.
Tirajların tarixləri:
∙1-ci tiraj: 01.08.2024 – 10.08.2024 (15.08.2024-cü il, saat 17:00-da oynanılacaq);
∙2-ci tiraj: 11.08.2024 – 20.08.2024 (23.08.2024-cü il, saat 17:00-da oynanılacaq);
∙3-cü tiraj: 21.08.2024 – 31.08.2024 (05.09.2024-cü il, saat 17:00-da oynanılacaq);
∙4-cü tiraj 01.09.2024 – 10.09.2024 (15.09.2024-cü il, saat 17:00-da oynanılacaq).
Lotereyanın şərtlərinə görə, hər səhm sifarişi müştərilərə 1 şans qazandırır. Müştərilər minimum 100, maksimum 400 min səhm ala bilərlər.
Qazanılan şanslar hər tiraj müddətinin yekununda cəmlənəcək və lotereyada həmin say qədər iştirak şansı olacaq. Müştəri hər tirajda 1 dəfə qalib ola bilər. Tirajlar ABB-nin korporativ feysbuk səhifəsi üzərindən canlı yayımda oynanılacaq. Qaliblər proqram təminatının köməyi ilə təsadüfi qaydada seçiləcək və uduşlar pul şəklində müştərilərin ABB-dəki aktiv debet kartı və ya “Faydalı keşbek” hesablarına köçürüləcək.

https://innews.az/uploads/news/2024-08/_innews_f4d4559257b56092c7522b729_o.jpg
Банк ABB запустил новую лотерейную кампанию. Лотерея «Стань акционером Банка ABB и увеличь свои шансы на выигрыш!» продлится до 10 сентября 2024 года. В течение этого времени инвесторы, заказавшие акции Банка ABB, получат шанс выиграть денежный приз до 5000 AZN.
Даты тиражей:
- 1-й тираж: 01.08.2024 – 10.08.2024 (розыгрыш 15.08.2024 в 17:00);
- 2-й тираж: 11.08.2024 – 20.08.2024 (розыгрыш 23.08.2024 в 17:00);
- 3-й тираж: 21.08.2024 – 31.08.2024 (розыгрыш 05.09.2024 в 17:00);
- 4-й тираж: 01.09.2024 – 10.09.2024 (розыгрыш 15.09.2024 в 17:00).
Согласно правилам лотереи, каждый заказ акции дает клиенту один шанс на выигрыш. Клиенты могут купить от 100 до 400 000 акций. Накопленные шансы суммируются по окончании каждого периода тиража, и в лотерее участвует соответствующее количество шансов. Каждый клиент может выиграть только один раз в каждом тираже.
Тиражи будут проводиться в прямом эфире на корпоративной странице Банка ABB в Facebook. Победители будут выбраны случайным образом с помощью программного обеспечения, а выигрыши будут переведены в виде денежных средств на активные дебетовые карты Банка ABB или счета «Faydalı кешбэк».