https://innews.az/uploads/news/2024-08/_innews_8174fafa4766da08386928884_o.jpg
“Financial Chain Corporation”ın ictimaiyyətlə əlaqələr üzrə rəhbəri Günel Musa Tbilisidə “FChain”in Gürcüstan üzrə meneceri Ella Lekişvili ilə görüşüb.
“FChain”in PR meneceri Günel Musa və “FChain”in Gürcüstan üzrə meneceri Ella Lekişvili arasında keçirilən görüşdə “Financial Chain Corporation”ın ictimaiyyətlə əlaqələrin strategiyası və Gürcüstanda PR və marketinqin konkret detalları ilə bağlı məsələlər müzakirə olunub.
“FChain” PR meneceri şirkətin ictimaiyyətlə əlaqələr və marketinq strategiyası haqqında geniş məlumat verib və bu məsələnin hazırda son dərəcə vacib olduğunu vurğulayıb. Günel Musa bütün PR və marketinq alətlərinin uğurlu istifadəsi haqqında danışaraq şirkətin son dərəcə yüksək reputasiyaya malik olduğunu qeyd edib.
“FChain”in PR fəaliyyətinə gəlincə, o bildirib ki, 2002-ci ildən dünyanın 15 ölkəsində fəaliyyət göstərirlər və şirkət üzrə ictimaiyyətlə əlaqələr idarəçiliyi Azərbaycandan həyata keçirilir. Günel Musa qeyd edib ki, bu məsuliyyətli fəaliyyətdə hər bir ölkənin ictimaiyyəti və dəyərləri nəzərə alınır və “FChain”in bütün filiallarının PR fəaliyyətləri bərabər statuslu həyata keçirilir.
Ölkə üzrə menecer Ella Lekişvili “FChain”in Gürcüstandakı ofisinə səfərə görə minnətdarlığını bildirib və “FChain” Gürcüstan ofisinin fəaliyyəti haqqında ətraflı məlumat verib. Ella Lekişvili “FChain”in Gürcüstan ofisində peşəkar komandanın çalışdığını bildirib və uğurlu fəaliyyətin tam sürətlə davam etdiyini qeyd edib.
PR və marketinq sahəsində geniş fikir mübadiləsindən sonra “Financial Chain Corporation”ın ictimaiyyətlə əlaqələr üzrə rəhbəri Günel Musa “FChain”in Gürcüstan ofisinin kollektivi ilə görüşüb və xatirə şəkli çəkdirib.

https://innews.az/uploads/news/2024-08/_innews_8174fafa4766da08386928884_o.jpg
Менеджер по связям с общественностью Financial Chain Corporation Гюнель Муса навестила в Тбилиси менеджера FCHAIN по Грузии Эллу Лекишвили.
На встрече PR менеджера FCHAIN Гюнель Мусы и менеджера FCHAIN по Грузии Эллы Лекишвили обсуждались вопросы, касающиеся стратегии связей с общественностью Financial Chain Corporation и конкретные детали PR и маркетинга в Грузии.
PR менеджер FCHAIN предоставила обширную информацию о стратегии связей с общественностью и маркетинга компании, подчеркнув чрезвычайную важность данного вопроса в настоящее время.
Рассказывая об успешном использовании всех инструментов PR и маркетинга, PR менеджер FCHAIN отметила, что компания имеет чрезвычайно высокую репутацию. Касаясь PR деятельности FCHAIN, она отметила, что с 2002 года компания последовательно работает в 15 странах мира и управление связями с общественностью осуществляется из Азербайджана. Гюнель Муса отметила, что в этой ответственной деятельности учитываются общественность и ценности каждой страны, а PR деятельность всех филиалов FCHAIN осуществляется на равных правах.
Менеджер по стране Элла Лекишвили выразила благодарность за визит в офис FCHAIN в Грузии, подробно рассказала о деятельности FCHAIN Georgia. Элла Лекишвили заявила, что в офисе FCHAIN Georgia работает профессиональная команда и отметила, что успешная деятельность продолжается полным ходом.
После широкого обмена идеями в сфере PR и маркетинга PR менеджер Гюнель Муса познакомилась с коллективом FCHAIN Georgia, были сделаны фото на память.