https://innews.az/uploads/news/2024-08/_innews_8174fafa4766da08386928884_o.jpg
“Financial Chain Corporation”ın ictimaiyyətlə əlaqələr üzrə rəhbəri Günel Musa Tbilisidə “FChain”in Gürcüstan üzrə meneceri Ella Lekişvili ilə görüşüb.
“FChain”in PR meneceri Günel Musa və “FChain”in Gürcüstan üzrə meneceri Ella Lekişvili arasında keçirilən görüşdə “Financial Chain Corporation”ın ictimaiyyətlə əlaqələrin strategiyası və Gürcüstanda PR və marketinqin konkret detalları ilə bağlı məsələlər müzakirə olunub.
“FChain” PR meneceri şirkətin ictimaiyyətlə əlaqələr və marketinq strategiyası haqqında geniş məlumat verib və bu məsələnin hazırda son dərəcə vacib olduğunu vurğulayıb. Günel Musa bütün PR və marketinq alətlərinin uğurlu istifadəsi haqqında danışaraq şirkətin son dərəcə yüksək reputasiyaya malik olduğunu qeyd edib.
“FChain”in PR fəaliyyətinə gəlincə, o bildirib ki, 2002-ci ildən dünyanın 15 ölkəsində fəaliyyət göstərirlər və şirkət üzrə ictimaiyyətlə əlaqələr idarəçiliyi Azərbaycandan həyata keçirilir. Günel Musa qeyd edib ki, bu məsuliyyətli fəaliyyətdə hər bir ölkənin ictimaiyyəti və dəyərləri nəzərə alınır və “FChain”in bütün filiallarının PR fəaliyyətləri bərabər statuslu həyata keçirilir.
Ölkə üzrə menecer Ella Lekişvili “FChain”in Gürcüstandakı ofisinə səfərə görə minnətdarlığını bildirib və “FChain” Gürcüstan ofisinin fəaliyyəti haqqında ətraflı məlumat verib. Ella Lekişvili “FChain”in Gürcüstan ofisində peşəkar komandanın çalışdığını bildirib və uğurlu fəaliyyətin tam sürətlə davam etdiyini qeyd edib.
PR və marketinq sahəsində geniş fikir mübadiləsindən sonra “Financial Chain Corporation”ın ictimaiyyətlə əlaqələr üzrə rəhbəri Günel Musa “FChain”in Gürcüstan ofisinin kollektivi ilə görüşüb və xatirə şəkli çəkdirib.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-08/_innews_8174fafa4766da08386928884_o.jpg
At the meeting of FCHAIN PR Manager Gunel Musa and Georgia Country Manager Ella Lekishvili discussed were the issues on Public Relations Strategy of Financial Chain Corporation and specific details of PR and Marketing in Georgia.
FCHAIN PR Manager provided broad information about Public Relations and Marketing Strategy of the Company, stressing that the issue is of great importance at present.
Talking about the successful use of all PR and Marketing tools, the FCHAIN PR Manager noted that the Company has an extremely high reputation. Speaking about the fact that the PR activity of FCHAIN, which has been gradually operating in 15 countries of the world since 2002, is managed from Azerbaijan, Gunel Musa said that in this responsible activity, the public and values of each country are taken into account, and the PR activity of all FCHAIN branches is carried out with equal rights.
Expressing gratitude for the visit to FCHAIN Georgia Office, Country Manager Ella Lekishvili provided detailed information about the activity of FCHAIN Georgia. Ella Lekishvili stated that a professional team is working in FCHAIN Georgia Office, and noted that successful activities are being continued at full speed.
After broad exchange of ideas in the field of PR and Marketing, PR Manager Gunel Musa got acquainted with FCHAIN Georgia team and took commemorative photos.