https://innews.az/uploads/news/2024-09/_innews_a409ef8dec6f974ad7999b3c8_o.jpg
“Financial Chain Corporation”ın rəhbər heyəti layihələrin idarə olunması sahəsində böyük təcrübəyə malik təlimçi Ceyhun Məmmədbəylinin beşgünlük təlimində iştirak edir.
Təlimin əsas məqsədi layihələrin idarə edilməsinin əsasları və onların həyata keçirilməsi yolları haqqında nəzəri və praktiki biliklərin inkişaf etdirilməsidir.
Beşgünlük təlim zamanı FCHAIN menecerləri layihənin uğurlu idarə edilməsinin sirləri, prosesin təfərrüatları və riskləri haqqında ətraflı məlumat əldə edəcək, həmçinin real idarəetmə ilə bağlı geniş fikir mübadiləsi aparacaqlar.
Qeyd edək ki, təlimdə “Financial Chain Corporation”ın İdarəedici Tərəfdaşı Zaur Qədirov və şirkətin Baş direktorunun müavini Valid Hüseynov da iştirak edərək, biznesin idarə olunması ilə bağlı fikirlərini bölüşüb və uğurlu biznesin əsasları ilə bağlı menecerlərin suallarına aydınlıq gətiriblər.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-09/_innews_a409ef8dec6f974ad7999b3c8_o.jpg
The management team of FCHAIN participates in a five-day training, where the trainer is Jeyhun Mammadbayli, experienced PMI Mentor with extensive background in Project Management.
The main goal of the training is to improve theoretical and practical knowledge about the basics of project management and ways of implementation.
During the five-day training, FCHAIN managers will get detailed information about the secrets of successful project management, details and risks of the process, and will hold a broad exchange of views on real management.
It should be noted that Zaur Gadirov, Managing Partner of FCHAIN and Valid Huseynov, Deputy General Director of the Company, also participated in the training and shared their views on business management, clarified the managers’ questions about the basics of successful business.