https://innews.az/uploads/news/2024-09/_innews_70a259315ea5e4256ba0565f3_o.jpg
Yelo Bank regionlarda maliyyə xidmətlərini daha da genişləndirmək üçün növbəti filialını Şamaxıda açdı. Yeni filial Şamaxı şəhəri, Məmməd Əmin Rəsulzadə küçəsi, 56 ünvanında xidmət göstərir. Filialın əsas üstünlüyü onun rəqəmsal konseptdə olmasıdır. Ənənəvi filiallardan fərqli olaraq rəqəmsal filialda bank əməliyyatları terminallar vasitəsilə aparılır. Müştərilər rahat və çevik şəkildə kart, biznes və istehlak krediti əldə edə, əmanət hesabı aça və digər bank xidmətlərini həyata keçirə bilərlər.
Yeni filialın açılışı münasibətilə Yelo Bank-ın İdarə Heyətinin sədr müavini Elşən Pirmalıyev bildirib ki, burada Şamaxı sakinlərinə üstün xidmət səviyyəsi təqdim olunacaq: “Rəqəmsal konseptli növbəti filialımızı Şamaxıda açmaq üçün çox səbirsizlənirdik. Əsas hədəfimiz ölkəmizin regionlarında, eləcə də Şamaxıda real sektorun hərtərəfli inkişafına dəstək olmaqdır. Bu baxımdan 100 mindən çox əhalisi olan Şamaxıda geniş əməkdaşlıq potensialı görürük. İnanıram ki, yeni filialımız sakinlər üçün daha sürətli və daha səmərəli xidmət göstərəcək. Ümumiyyətlə, maliyyə inkluzivliyinin gücləndirilməsi və vətəndaşların maliyyə xidmətlərinə çıxış imkanlarının genişləndirilməsi məqsədilə digər bölgələrdə də rəqəmsal filial açmağı planlayırıq”.
Xatırladaq ki, bundan öncə Yelo Bank ard-arda Ağcabədi, Xaçmaz, Salyan, Qəbələ, Masallı və Tovuz filiallarını müştərilərin istifadəsinə verib. Hazırda Bankın paytaxt və regionlarda 20 xidmət məntəqəsi fəaliyyət göstərir.
Bank xidmətləri haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram, Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Yelo Bank открыл новый цифровой филиал в Шемахе!
Yelo Bank продолжает расширять свою филиальную сеть в регионах и с радостью сообщает об открытии нового филиала в городе Шемаха, по адресу ул. Мамед Эмина Расулзаде, 56. Главной особенностью нового филиала является его цифровая концепция. В отличие от традиционных точек продаж, здесь все банковские операции выполняются через терминалы. Клиенты могут быстро и удобно получать карты, оформлять бизнес- и потребительские кредиты, открывать сберегательные счета и пользоваться другими банковскими услугами.
На церемонии открытия заместитель председателя правления Yelo Bank Эльшан Пирмалиев отметил, что жители Шемахы получат высококачественное обслуживание: «Мы с нетерпением ждали открытия нашего очередного цифрового филиала, на этот раз в Шемахе. Наша основная цель — способствовать развитию реального сектора в регионах страны, в том числе и в Шемахе. Мы видим огромный потенциал для сотрудничества с городом, где проживает более 100 тысяч человек. Уверен, что наш новый филиал позволит предоставлять более быстрое и эффективное обслуживание для местных жителей. В будущем мы планируем открыть цифровые филиалы в других регионах, чтобы расширить доступ граждан к финансовым услугам и повысить финансовую доступность».
Стоит отметить, что до этого Yelo Bank последовательно открывал филиалы в Агджебеди, Хачмазе, Сальяне, Габале, Товузе и Масаллы. В настоящее время сеть банка включает 20 филиалов в столице и регионах.