https://innews.az/uploads/news/2024-09/_innews_70a259315ea5e4256ba0565f3_o.jpg
Yelo Bank regionlarda maliyyə xidmətlərini daha da genişləndirmək üçün növbəti filialını Şamaxıda açdı. Yeni filial Şamaxı şəhəri, Məmməd Əmin Rəsulzadə küçəsi, 56 ünvanında xidmət göstərir. Filialın əsas üstünlüyü onun rəqəmsal konseptdə olmasıdır. Ənənəvi filiallardan fərqli olaraq rəqəmsal filialda bank əməliyyatları terminallar vasitəsilə aparılır. Müştərilər rahat və çevik şəkildə kart, biznes və istehlak krediti əldə edə, əmanət hesabı aça və digər bank xidmətlərini həyata keçirə bilərlər.
Yeni filialın açılışı münasibətilə Yelo Bank-ın İdarə Heyətinin sədr müavini Elşən Pirmalıyev bildirib ki, burada Şamaxı sakinlərinə üstün xidmət səviyyəsi təqdim olunacaq: “Rəqəmsal konseptli növbəti filialımızı Şamaxıda açmaq üçün çox səbirsizlənirdik. Əsas hədəfimiz ölkəmizin regionlarında, eləcə də Şamaxıda real sektorun hərtərəfli inkişafına dəstək olmaqdır. Bu baxımdan 100 mindən çox əhalisi olan Şamaxıda geniş əməkdaşlıq potensialı görürük. İnanıram ki, yeni filialımız sakinlər üçün daha sürətli və daha səmərəli xidmət göstərəcək. Ümumiyyətlə, maliyyə inkluzivliyinin gücləndirilməsi və vətəndaşların maliyyə xidmətlərinə çıxış imkanlarının genişləndirilməsi məqsədilə digər bölgələrdə də rəqəmsal filial açmağı planlayırıq”.
Xatırladaq ki, bundan öncə Yelo Bank ard-arda Ağcabədi, Xaçmaz, Salyan, Qəbələ, Masallı və Tovuz filiallarını müştərilərin istifadəsinə verib. Hazırda Bankın paytaxt və regionlarda 20 xidmət məntəqəsi fəaliyyət göstərir.
Bank xidmətləri haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram, Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2024-09/_innews_70a259315ea5e4256ba0565f3_o.jpg
Yelo Bank has expanded its regional presence by opening a new digital branch in Shamakhi. Located at 56 Mammad Amin Rasulzade Street, this branch brings enhanced financial services to the local community. The key feature of this branch is its fully digital concept. Unlike traditional branches, all banking transactions at the digital branch are conducted via terminals. Customers can easily and conveniently access services such as obtaining bank cards, applying for business and consumer loans, opening savings accounts, and more.
Speaking at the opening of the new branch, Elshan Pirmaliyev, Deputy Chairman of Yelo Bank's Management Board, emphasized the high level of service that will be provided to Shamakhi residents: "We were eager to open our next digital branch in Shamakhi. Our primary goal is to support the development of the real sector in the regions, including Shamakhi. With a population of over 100,000, Shamakhi holds great potential for collaboration. I am confident that our new branch will offer faster and more efficient services to the local community. Furthermore, we plan to expand our digital branches to other regions to promote financial inclusion and enhance access to banking services for all citizens."
It is worth mentioning that prior to this, Yelo Bank successfully opened branches in Agjabedi, Khachmaz, Salyan, Gabala, Masalli, and Tovuz. Currently, the Bank operates 20 service points across the capital and various regions.