https://innews.az/uploads/news/2024-10/_innews_f674fdff9907fbfd38e97397c_o.jpg
Xəbər verdiyimiz kimi ölkənin birinci bankı Kapital Bank depozit yerləşdirən müştərilər üçün stimullaşdırıcı “Depozit lotereyası”na start verib. Şərtlərə əsasən 31 oktyabr 2024-cü il tarixinədək minimum 500 AZN olmaqla istənilən məbləği banka əmanət edən müştərilər lotereyada iştirak etmək şansı əldə edirlər. Lotereya çərçivəsində faizləri müddətin sonunda götürmək şərti ilə 6, 12 və ya 18 ayadək depozit yerləşdirən müştərilər lotereyada qalib olma şansı əldə edəcəklər.
2 tirajdan ibarət olan lotereyada iştirakçıları müxtəlif hədiyyələr gözləyir. 4 oktyabr 2024 tarixində keçiriləcək ilk tirajda 40, 7 noyabr 2024 tarixində ikinci tirajda isə 60 qalibə maksimum 2000 AZN olmaqla ikiqat faiz ödənişi təqdim olunacaq. Bu isə illik 18%-dək gəlir deməkdir. Bir şanslı müştəri isə 2-ci tirajda 50 000 AZN-ə sahib olacaq.

Разместите депозит в Kapital Bank и получите возможность выиграть 50 000 манатов Разместите депозит в Kapital Bank и получите возможность выиграть 50 000 манатов
Как мы сообщали, первый банк страны Kapital Bank запустил стимулирующую «Депозитную лотерею» для клиентов, размещающих новые депозиты. Согласно условиям, до 31 октября 2024 года клиенты, которые разместят на депозит от 500 манатов, получат шанс принять участие в лотерее. В рамках лотереи клиенты, разместившие депозит на срок 6, 12 или 18 месяцев с условием снятия процентов в конце срока, получат шанс на победу.
Лотерея состоит из двух тиражей, в которых участников ждут различные призы. Первый тираж состоится 4 октября 2024 года, где 40 победителей получат двойную процентную выплату до 2000 манатов. Второй тираж состоится 7 ноября 2024 года, где 60 победителей также получат двойную процентную выплату до 2000 манатов, что эквивалентно доходности до 18% годовых. Один счастливый клиент во втором тираже получит главный приз — 50 000 манатов.