https://innews.az/uploads/news/2024-10/_innews_82b807662dbbd996a70cd1b82_o.jpg
“Azərbaycan Hava Yolları” QSC (AZAL) 2024-cü ildə idman və intellektual yarışlarda yüksək nəticələr göstərmiş əməkdaşların mükafatlandırılma mərasimini keçirib.
Tədbir zamanı AZAL-ın rəhbərliyi basketbol, voleybol, alpinizm, şahmat, üzgüçülük, atıcılıq, robototexnika və s. kimi idman və intellektual yarışlarda mükafatlar qazanmış və ya uğurlar əldə etmiş 50-yə yaxın əməkdaşın nailiyyətlərini qeyd edib. Əməkdaşlara təşəkkürnamələr və xatirə hədiyyələri təqdim olunub.
“Mülki aviasiya sahəsində əsas prioritetimiz uçuş təhlükəsizliyi və xidmət keyfiyyətinin yüksək standartlarını təmin etməkdir. Əməkdaşlarımız peşəkar fəaliyyətləri ilə yanaşı, idman və intellektual yarışlarda da fəal iştirak edərək fərqlənirlər. Bu nailiyyətlər həm onların şəxsi qələbələri, həm də qurumun məqsədlərinə nail olmağa kömək edən dəyərlərin təcəssümüdür,” – deyə AZAL QSC-nin prezidenti Samir Rzayev bildirib.
Tədbirin əsas məqsədi AZAL əməkdaşlarının həm peşəkar fəaliyyətlərində, həm də şəxsi həyatlarında qazandıqları nailiyyətlərin yüksək dəyərləndirildiyini qeyd etməkdir. Şirkət hər bir əməkdaşın uğurunun vacib olduğunu vurğulayaraq onlara dəstək göstərir və dəyər verir. Bu cür dəstək komanda ruhunu gücləndirir və AZAL əməkdaşları arasında mehriban bir atmosferin formalaşmasına kömək edir.

https://innews.az/uploads/news/2024-10/_innews_82b807662dbbd996a70cd1b82_o.jpg
ЗАО Azerbaijan Airlines (AZAL) провело торжественную церемонию награждения сотрудников, добившихся выдающихся результатов в спортивных и интеллектуальных соревнованиях 2024 года.
В рамках церемонии награждения руководство ЗАО AZAL отметило достижения около 50 сотрудников, которые завоевали призовые места или достигли значительных успехов в таких спортивных и интеллектуальных дисциплинах, как баскетбол, волейбол, альпинизм, шахматы, плавание, стрельба, робототехника и другие. Сотрудникам AZAL были вручены благодарственная грамота и памятные подарки.
«В гражданской авиации наш главный приоритет — это обеспечение высоких стандартов безопасности полетов и качества обслуживания пассажиров. Наши сотрудники — настоящие профессионалы, которые не только добиваются успехов в своей деятельности, но и активно участвуют в спортивной и интеллектуальной жизни. Это достижения являются как их личными победами, так и воплощением ценностей, способствующих достижению целей нашей компании», — отметил президент ЗАО AZAL Самир Рзаев.
Главная цель мероприятия — подчеркнуть, что AZAL высоко ценит достижения своих сотрудников как в профессиональной деятельности, так и в личной жизни. Компания стремится создать атмосферу поддержки и признания, в которой успехи каждого сотрудника играют важную роль. Такая поддержка укрепляет командный дух и способствует созданию дружной атмосферы внутри коллектива AZAL.