Kapital Bank-dan böyük fürsət: depozitiniz sizə 50 000 AZN qazanmaq şansı yaradır
Kapital Bank-dan böyük fürsət: depozitiniz sizə 50 000 AZN qazanmaq şansı yaradır Kapital Bank-dan böyük fürsət: depozitiniz sizə 50 000 AZN qazanmaq şansı yaradır
Ölkənin birinci bankı Kapital Bank-ın depozit yerləşdirən müştərilər üçün həyata keçirdiyi stimullaşdırıcı “Depozit lotereyası” davam edir. Şərtlərə əsasən 31 oktyabr 2024-cü il tarixinədək minimum 500 AZN olmaqla istənilən məbləği banka əmanət edən müştərilər lotereyada iştirak etmək şansı əldə edirlər. Lotereya çərçivəsində faizləri müddətin sonunda götürmək şərti ilə 6, 12 və ya 18 ayadək depozit yerləşdirən müştərilər lotereyada qalib olmaq şansı qazanırlar.
Lotereyanın 7 noyabr 2024 tarixində keçiriləcək  final tirajında 60 qalibə maksimum 2000 AZN olmaqla ikiqat faiz ödənişi təqdim olunacaq. Bu isə illik 18%-dək gəlir deməkdir. Bir şanslı müştəri isə 2-ci tirajda 50 000 AZN-ə sahib olacaq.

https://innews.az/uploads/news/2024-10/_innews_4efbb342a427e14428e65318e_o.jpg
Kapital Bank, the country’s first bank, continue its “Deposit Lottery,” aiming at encouraging customers who place new deposits to the bank. According to the terms, customers who place a deposit of at least 500 AZN by October 31, 2024, will automatically enter the lottery. By placing a deposit with a term of 6, 12, or 18 months and opting to receive the interest at the end of the term, customers will gain a chance to win in the lottery.
In the final drawing of the lottery on November 7, 2024, 60 winners will receive a double interest payment of up to 2000 AZN. This means an annual income of up to 18%. One lucky customer will win the grand prize 50. 000 AZN in the second draw.
Join the campaign now for a chance to win and boost your savings with Kapital Bank. For more information, please visit: https://kbl.az/dll