https://innews.az/uploads/news/2024-12/_innews_c0e864e8f85daf17a5d86028c_o.jpg
Yelo Bank ardıcıl ikinci ildir ki, ADA Universitetinin İxtisasartırma Proqramının təşkil etdiyi "Liderlik Bacarıqlarının İnkişafı" proqramında iştirak edir. Builki proqrama Bank-da menecer vəzifələrini icra edən 25 əməkdaş qoşulub.
Proqramın bir-birindən maraqlı 7 modulu müasir iş mühitində lazım olan əsas keyfiyyətləri — sürətli düşüncə tərzi, uğurlu liderə xas ünsiyyət və etika qaydaları, dəyişikliyin və komandanın idarəedilməsi mövzularını əhatələyib.
İnteraktiv formatda keçirilən proqramda iştirakçılar təqdimatlar, beyin fırtınası, keys çalışmaları, praktiki tapşırıqlar, qrup işləri və simulyasiyalar vasitəsilə öyrəndiklərini tətbiq etmək şansı qazanıblar.
Yelo Bank bu proqrama qoşulmaqla yalnız menecerlərinin fərdi inkişafına deyil, həm də ümumi komandanın uğurlarına fokuslanıb. Belə ki, Bank bu təşəbbüs vasitəsilə komandanın potensialını maksimum səviyyəyə çatdırmağı və öz işində parlaq nəticələr qazanmağını hədəfləyir.
Bank xidmətləri, o cümlədən mikro kredit haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2024-12/_innews_c0e864e8f85daf17a5d86028c_o.jpg
Yelo Bank participated in the Leadership Development Program of ADA University for the second consecutive year, with 25 managers joining this year’s program.
The program’s seven engaging modules focused on key skills essential in today’s work environment: quick decision-making, effective communication, ethical leadership, change management, and team leadership.
Conducted in an interactive format, the program provided participants with opportunities to apply their newly acquired knowledge through presentations, brainstorming sessions, case studies, practical exercises, group work, and simulations.
By taking part in this program, Yelo Bank has prioritized not only the professional growth of its managers but also the collective success of its team. Through such initiatives, the Bank seeks to unlock the full potential of its employees and achieve outstanding results together.