https://innews.az/uploads/news/2024-12/_innews_cf09d167a9923e94b7e2c81cb_o.jpg
Ölkənin ilk rəqəmsal bankı Birbank müştərilərinə maliyyə azadlığı yaradaraq onlara yeni fürsətlər təqdim edir. Belə ki, Azərbaycanın milli aviadaşıyıcısı AZAL-la əməkdaşlıq çərçivəsində Birbank taksit kartı sahibləri səyahətlərini arzuladıqları kimi planlamaq fürsəti qazanırlar. Atıq Birbank taksit kartına sahib olan hər kəs biletlərini 6 ayadək faizsiz taksitlə əldə edə bilər.
Bunun üçün müştərilər AZAL-ın rəsmi internet saytı və ya mobil tətbiqdən uçuş biletini seçdikdən sonra ödəniş hissəsinə keçməli, taksitli ödənişi seçərək uyğun taksit müddətini təyin etməli və prosesi yekunlaşdırmalıdırlar. 50-dən çox beynəlxalq istiqamətdə səyahət Birbank taksit kartı ilə indi daha sərfəlidir. Qeyd edək ki, bu kampaniya yox, müştərilərə daimi təqdim edilən unikal fürsətdir.
Ətraflı məlumat üçün: https://b-b.az/atpr
Bu yenilik səyahət etməyi sevən müştərilərə rahat və əlçatan şərtlər təklif edərək həm daxili, həm də beynəlxalq uçuşları daha əlverişli edir. Layihənin məqsədi müştərilərin ehtiyaclarını nəzərə alaraq onların gündəlik həyatını asanlaşdırmaq və maliyyə rahatlığını təmin etməkdir.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-12/_innews_cf09d167a9923e94b7e2c81cb_o.jpg
As the country's first digital bank, Birbank continues to empower its customers with financial freedom and exciting new opportunities. In collaboration with Azerbaijan's national airline, AZAL, Birbank installment cardholders can now plan their travels exactly as they desire. With a Birbank installment card, customers can purchase their flight tickets in up to 6-months installments with zero interest.
To take advantage of this opportunity, customers simply need to select their flight on AZAL’s official website or mobile application, proceed to the payment section, choose the installment option, set their preferred installment period, and complete the process. Traveling to over 50 international destinations is now more convenient with the Birbank installment card. Importantly, this is not a promotional campaign but a unique, ongoing benefit for Birbank customers.
For more details, please visit: https://b-b.az/atpr
This innovation aims to provide travel enthusiasts with convenient and accessible conditions for both domestic and international flights. The project is designed to simplify daily life and ensure financial comfort for customers by addressing their needs effectively.