https://innews.az/uploads/news/2024-12/_innews_cf09d167a9923e94b7e2c81cb_o.jpg
Ölkənin ilk rəqəmsal bankı Birbank müştərilərinə maliyyə azadlığı yaradaraq onlara yeni fürsətlər təqdim edir. Belə ki, Azərbaycanın milli aviadaşıyıcısı AZAL-la əməkdaşlıq çərçivəsində Birbank taksit kartı sahibləri səyahətlərini arzuladıqları kimi planlamaq fürsəti qazanırlar. Atıq Birbank taksit kartına sahib olan hər kəs biletlərini 6 ayadək faizsiz taksitlə əldə edə bilər.
Bunun üçün müştərilər AZAL-ın rəsmi internet saytı və ya mobil tətbiqdən uçuş biletini seçdikdən sonra ödəniş hissəsinə keçməli, taksitli ödənişi seçərək uyğun taksit müddətini təyin etməli və prosesi yekunlaşdırmalıdırlar. 50-dən çox beynəlxalq istiqamətdə səyahət Birbank taksit kartı ilə indi daha sərfəlidir. Qeyd edək ki, bu kampaniya yox, müştərilərə daimi təqdim edilən unikal fürsətdir.
Ətraflı məlumat üçün: https://b-b.az/atpr
Bu yenilik səyahət etməyi sevən müştərilərə rahat və əlçatan şərtlər təklif edərək həm daxili, həm də beynəlxalq uçuşları daha əlverişli edir. Layihənin məqsədi müştərilərin ehtiyaclarını nəzərə alaraq onların gündəlik həyatını asanlaşdırmaq və maliyyə rahatlığını təmin etməkdir.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-12/_innews_cf09d167a9923e94b7e2c81cb_o.jpg
Первый цифровой банк страны Birbank продолжает предоставлять своим клиентам новые возможности создавая для них финансовую свободу. В сотрудничестве с национальным авиаперевозчиком Азербайджана AZAL держатели карты рассрочки Birbank теперь могут планировать свои путешествия так, как им хочется. С картой рассрочки Birbank клиенты могут приобрести авиабилеты в рассрочку до 6 месяцев без процентов.
Чтобы воспользоваться этой возможностью, клиенту необходимо выбрать рейс на официальном сайте AZAL или в мобильном приложении, перейти к разделу оплаты, выбрать опцию рассрочки, указать желаемый срок и завершить процесс. Путешествия более чем по 50 международным направлениям теперь стали еще выгоднее с рассроченной картой Birbank. Важно отметить, что это не временная акция, а уникальная постоянная возможность, предлагаемая клиентам Birbank.
Подробнее: https://b-b.az/atpr
Это нововведение предоставляет любителям путешествий удобные и доступные условия для перелётов как внутри страны, так и за ее пределами. Проект направлен на упрощение повседневной жизни клиентов и обеспечение их финансового комфорта, учитывая их потребности.