https://innews.az/uploads/news/2025-01/_innews_4c22b6388f8d649c04914a18b_o.jpg
Sahibkarlar üçün rahat və sərfəli ödəniş həlli: Yelo Mobil POS! Yelo Bank-ın davam edən kampaniyası çərçivəsində bu xidmət vasitəsilə Visa kartları ilə qəbul edilən ödənişlərə görə komissiya haqqı alınmır. Kampaniya müddətində Yelo Mobil POS xidmətinə yeni qoşulan sahibkarlara həmçinin Visa biznes kartı da təqdim olunur.
Yelo Mobil POS-un üstünlükləri isə belədir:
- Əlavə cihaz olmadan smartfonla istənilən yerdə ödənişi qəbul edin;
- Heç bir xidmət haqqı və dövriyyə tələbi yoxdur;
- Əməliyyatlar tamamilə təhlükəsiz və çevik şəkildə aparılır.
31 yanvar 2025-ci ilədək davam edən kampaniyadan yararlanaraq biznesinizi daha rahat idarə edin. Xidmətə qoşulmaq üçün: https://bit.ly/moblpos
Bank xidmətləri, eləcə də mikro kredit haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Безкомиссионный прием платежей с Yelo Mobile POS все еще актуален! Безкомиссионный прием платежей с Yelo Mobile POS все еще актуален!
Yelo Mobile POS — это удобное и доступное платежное решение для предпринимателей. В рамках текущей кампании Yelo Bank не взимается комиссионное вознаграждение за платежи, принимаемые с помощью карт Visa. В ходе кампании предпринимателям, вновь подключившимся к услуге Yelo Mobil POS, также предоставляется бизнес-карта Visa.
Преимущества Yelo Mobile POS следующие:
- Принимайте платежи в любом месте с помощью смартфона, без дополнительных устройств;
- Отсутствие платы за обслуживание и требований к обороту;
- Полностью безопасные и гибкие транзакции, соответствующие требованиям Visa.
Кампания действует до 31 января 2025 года. Управляйте своим бизнесом еще удобнее — присоединяйтесь к Yelo Mobile POS уже сегодня: https://bit.ly/moblpos
Вас интересуют банковские услуги, а также микрокредиты? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az