“Boston Consulting Group” (BCG) şirkətinin işə qəbul üzrə baş meneceri Nilay Canbazoğlunun rəhbərlik etdiyi nümayəndə heyəti Bakı Ali Neft Məktəbində (BANM) olub.
BCG nümayəndələri BANM rektoru Elmar Qasımov ilə görüşərək, karyera imkanları, təcrübə proqramları, konsultasiya xidmətləri və praktiki biliklər haqqında məlumat veriblər.
Sonda tələbələr üçün xüsusi infosessiya təşkil edilib. BCG-nin təcrübəli işəgötürənləri və rəhbərliyi tələbələrə şirkət haqqında, işə qəbul prosesləri və iş mühiti haqqında ətraflı məlumat veriblər.

Делегация во главе со старшим менеджером по подбору персонала компании Boston Consulting Group (BCG) Нилайем Джанбазоглу посетила Бакинскую высшую школу нефти (БВШН).
Представители BCG встретились с ректором БВШН Эльмаром Гасымовым и предоставили информацию о карьерных возможностях, программах стажировок, консультационных услугах и практических знаниях.
В завершение для студентов была организована специальная информационная сессия. Опытные рекрутеры и менеджеры BCG предоставили студентам подробную информацию о компании, процедурах подбора персонала и рабочей среде.