https://innews.az/uploads/news/2025-02/_innews_8a26484014fe841ff938a791c_o.jpg
SOCAR-ın Bakı Ali Neft Məktəbinin (BANM) İnzibati – təsərrüfat işləri üzrə prorektoru Oktay Rzayev və Tədbirlərin və sərgilərin təşkili şöbəsinin rəisi Sahib Kazımov Türkiyəyə səfər ediblər.
Səfər çərçivəsində Ankara Universitetinin Mühəndislik fakültəsi nəzdində fəaliyyət göstərən Geologiya mühəndisliyi kafedrası, Yer Elmləri üzrə Araşdırma və Tətbiq Mərkəzində olublar.
BANM nümayəndələri rektor Prof. Dr. Necdet Ünüvar və prorektor Yusuf Kağan Kadıoğlu ilə görüşərək əməkdaşlıq imkanları barədə fikir mübadiləsi aparıblar. Qarşılıqlı potensial əməkdaşlıq istiqamətləri dəyərləndirilib.

https://www.innews.az/uploads/news/2025-02/_innews_8a26484014fe841ff938a791c_o.jpg
Vice-Rector for Administrative and General Services Affairs of Baku Higher Oil School (BHOS) of SOCAR Oktay Rzayev and Head of the Event and Exhibition Management Department of BHOS Sahib Kazimov visited Turkey.
As part of the trip, they visited the Geological Engineering Department and the Geosciences Research and Application Center under the Faculty of Engineering of Ankara University.
The BHOS representatives met with Rector Prof. Dr. Necdet Ünüvar and Vice Rector Yusuf Kağan Kadıoğlu and discussed with them the possibilities of cooperation.