https://innews.az/uploads/news/2025-03/_innews_dc6d1512ff85e4322e382f8d6_o.jpg
Sosial məsuliyyətli bankçılıq prinsiplərinə sadiq qalan TuranBank növbəti xeyriyyə aksiyasına imza ataraq “Azərbaycan Uşaqları” İctimai Birliyinə dəstək olub.
Belə ki, “Zərif əldən cəsur ürəklərə” layihəsi çərçivəsində Bank “Azərbaycan Uşaqları” İctimai Birliyi nəzdində fəaliyyət göstərən Uşaq sığınacağı – Reinteqrasiya mərkəzinin zorakılığa məruz qalan və kimsəsiz qız uşaqlarının peşə bacarıqlarını artırmaq məqsədilə hazırladıqları simvolik bəzək əşyalarının satışını dəstəkləyərək onların təhsil xərclərinin qarşılanmasını təmin edib.
Layihənin məqsədi zorakılığa məruz qalan və kimsəsiz qız uşaqlarının sosial və iqtisadi müstəqilliklərini təmin etməklə yanaşı, onların bacarıqlarını inkişaf etdirərək gələcəkdə müstəqil həyat qurmaq və cəmiyyətdə daha aktiv iştirak etmək üçün zəruri bilik və bacarıqları əldə etmələrinə dəstək verməkdir. Eyni zamanda, onların təhsil imkanlarını genişləndirməyə, şəxsi və peşəkar inkişaflarını təmin etməyə və daha yaxşı gələcək perspektivləri üçün əsaslar yaratmağa xidmət edir.
Məlumat üçün bildirək ki, Bank hazırlanmış simvolik bəzək əşyalarını xanım əməkdaşlarına təqdim etməklə zərif əllərin və cəsur ürəklərin gücünü birləşdirərək daha sağlam və dayanıqlı bir cəmiyyətin formalaşmasına töhfə verməyi hədəfləyir.
Qeyd edək ki, TuranBank bundan sonra da gənc qızların, xanımların iqtisadi səmərəliliyinin artırılması istiqamətində səylərini davam etdirəcək.
Yarandığı tarixdən etibarən 33 il ərzində özünün 22 satış nöqtəsilə TuranBank daim inkişaf yolunu tutmuş, xidmətləri ilə həm keyfiyyət, həm də kəmiyyət baxımından maliyyə sektorunda önəmli mövqeyə sahib olmuşdur. Bankın təqdim etdiyi məhsul və xidmətlərlə bağlı ətraflı məlumatı 935 çağrı mərkəzinə zəng edərək, TuranBank-ın rəsmi veb səhifəsini və ya sosial şəbəkələrdəki səhifələrini izləyərək əldə edə bilərsiniz.

https://innews.az/uploads/news/2025-03/_innews_dc6d1512ff85e4322e382f8d6_o.jpg
Следуя принципам социально ответственного банкинга, ТуранБанк провел очередную благотворительную акцию, оказав поддержку Общественному объединению “Дети Азербайджана”.
В рамках проекта “ Zərif əldən cəsur ürəklərə ” банк поддержал продажу символических украшений, изготовленных в Центре реинтеграции при Общественном объединении “Дети Азербайджана”, чтобы помочь девочкам, пострадавшим от насилия и оставшимся без опеки, улучшить свои профессиональные навыки и покрыть их образовательные расходы.
Цель проекта — обеспечить, бездомных и подвергшихся насилию девочек, социальную и экономическую независимость , а также развить их навыки и оказать им поддержку в приобретении необходимых знаний и навыков для построения самостоятельной жизни в будущем и более активного участия в жизни общества. В то же время это расширяет их образовательные возможности, обеспечивает их личностное и профессиональное развитие и создает основу для лучших перспектив в будущем.
К вашему сведению, Банк стремится внести свой вклад в формирование более здорового и устойчивого общества, объединив силу нежных рук и храбрых сердец, вручив своим сотрудницам символические ювелирные изделия.
Следует отметить, что ТуранБанк продолжит свои усилия по повышению экономической эффективности молодых девушек и женщин.
С момента своего основания ТуранБанк, имеющий 22 точки продаж, на протяжении 33 лет постоянно развивается и занимает важную позицию в финансовом секторе как по качеству, так и по количеству своих услуг. Подробную информацию о продуктах и услугах, предоставляемых банком, вы можете получить, позвонив в колл-центр 935, посетив официальный сайт ТуранБанк или подписавшись на его страницы в социальных сетях.