https://innews.az/uploads/news/2025-03/_innews_1a0ae1eb098f11a4b7fe5c63f_o.jpg
8 Mart - Beynəlxalq Qadınlar Günü Yelo Bank-da özünəməxsus tərzdə qeyd edilib. Bank, artıq ənənə halını almış musiqili tədbirlər sırasına daha bir möhtəşəm gecəni əlavə edərək, qonaqlarına unudulmaz bir axşam yaşadıb.
Bankın Baş ofisində keçirilən “Baharmoniya” adlı konsertin ifaçıları tanınmış pianoçu Vurğun Vəkilov və ölkəmizi Avroviziya-2019 müsabiqəsində təmsil etmiş müğənni-gitaraçı Çingiz Mustafayev olub. Onların möhtəşəm performansı auditoriyanı valeh edərək, zalda unudulmaz bir atmosfer yaradıb. Vurğun Vəkilovun yerli və dünya klassiklərini özünəməxsus tərzdə ifa etməsi, Çingiz Mustafayevin isə enerjisi və səsi ilə gecəni zirvəyə daşıması tamaşaçılar tərəfindən gurultulu alqışlarla qarşılanıb. Konsert Yelo Bank və Cult Baku Club platformasının birgə təşkilatçılığı ilə baş tutub.
Yelo Bank hər zaman korporativ mədəniyyətə innovativ yanaşaraq, sənət və incəsənətin dəstəklənməsinə xüsusi önəm verir. Bankın Baş ofisinin 400 nəfərlik tədbir zalı indiyədək bir çox mötəbər musiqi axşamlarına ev sahibliyi edib. Burada xalq artisti Fidan Hacıyeva və onun qadınlardan ibarət ilk kamera orkestri "Mezzo", əməkdar artist Şahin Növrəsli və onun triosu, Azərbaycan Dövlət Akademik Filarmoniyasının kamera orkestri, tanınmış pianoçu İsfar Sarabski və vokal ifaçı Elnur Hüseynov səhnə alıb.
Yelo Bank gələcəkdə də yerli və beynəlxalq mədəni irsin təbliğinə dəstək olmağa və incəsənət tədbirlərini ənənə halına gətirməyə davam edəcək.
Yelo Bank-dan debet kart ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram, Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2025-03/_innews_1a0ae1eb098f11a4b7fe5c63f_o.jpg
8 марта — Международный женский день. И в Yelo Bank отметили особенным образом. Банк добавил еще один яркий вечер в свою уже традиционную серию музыкальных мероприятий, подарив гостям незабываемую атмосферу.
Главными участниками концерта «Бахармония», прошедшего в Головном офисе Банка, стали известный пианист Вургун Векилов и певец-гитарист Чингиз Мустафаев, представлявший нашу страну на конкурсе «Евровидение-2019». Их впечатляющее выступление заворожило публику, создав неповторимую атмосферу в зале. Вургун Векилов исполнил произведения отечественной и мировой классики, а Чингиз Мустафаев своей харизмой, энергетикой и голосом сделал вечер по-настоящему незабываемым. Их выступления были встречены бурными овациями. Концерт был организован Yelo Bank совместно с Cult Baku Club.
Yelo Bank всегда придерживается инновационного подхода к корпоративной культуре и уделяет особое внимание поддержке искусства. В актовом зале Головного офиса Yelo Bank уже проходили престижные музыкальные вечера. На его сцене выступали народная артистка Фидан Гаджиева и ее первый женский камерный оркестр «Меццо», заслуженный артист Шаин Новрасли и его трио, камерный оркестр Азербайджанской Государственной Академической Филармонии, а также известные исполнители Исфар Сарабский и Эльнур Гусейнов.
Yelo Bank продолжит поддерживать популяризацию местного и международного культурного наследия и сделает проведение художественных мероприятий доброй традицией.
Вас интересуют банковские услуги и дебетовая карта? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az