https://innews.az/uploads/news/2025-03/_innews_a96861ef6e2428d09a2696d44_o.jpg
“FCHAIN”in Bakı ofisi şirkətin uğuruna töhfə verən qadın əməkdaşları Beynəlxalq Qadınlar Günü münasibətilə təntənəli və səmimi tədbirlə təbrik edib.
Fəaliyyətində peşəkarlıq, bacarıq və liderlik nümayiş etdirən qadınların özəl günündə “FCHAIN”in Bakı ofisində əsl bayram əhvali-ruhiyyəsi hökm sürüb. Tədbirdə qadınlara səmimi təbriklər ifadə edilib, gözəl gül səbətləri təqdim olunub. Bu da kollektivə birliyin və dəyərin hiss olunduğu unudulmaz anlar yaşadıb.
Baş direktor Namiq Qədirov “FCHAIN”də gender bərabərliyinə və qadınların peşəkar inkişafına verilən önəmi xüsusi vurğulayıb.
“FCHAIN” həmişə iş yerində gender bərabərliyini və qadınların karyera yolunda irəliləməsini yüksək qiymətləndirib. Bu səbəbdən şirkət qadınların lider və yenilikçi kimi inkişaf etdiyi mühit yaratmağa davam edir”, - deyə N.Qədirov qeyd edib.
Şirkətin inkişafında qadınların əvəzolunmaz rolunu yüksək qiymətləndirən “FCHAIN”in idarəedici tərəfdaşı Zaur Qadirov əlavə edib: “Qadınlar hər bir uğurlu təşkilatın əsas sütunudur. Onların dözümlülüyü, intellekti və fədakarlığı innovasiya və mükəmməlliyə aparan yoldur. “FCHAIN”də qadınların irəlilədiyi, tanındığı və bərabər imkanlara malik olduğu bir mühit hökm sürür. Bu gün biz sizi təkcə peşəkarlar kimi deyil, eyni zamanda, şirkətimizin və cəmiyyətimizin gələcəyini formalaşdıran liderlər kimi təbrik edirik”.
Bu tədbir təkcə bir təbrik deyil, həm də “FCHAIN”in əsas dəyərlərinin – hörmətin, minnətdarlığın və dəyərin təzahürü idi. Şirkət bundan sonra da qadınların uğur qazanmaları və korporativ dünyada liderliyə yüksəlmələri üçün imkanlar yaratmağa davam edəcək.

https://innews.az/uploads/news/2025-03/_innews_a96861ef6e2428d09a2696d44_o.jpg
FCHAIN Баку Офис отметил Международный женский день, выразив искреннюю благодарность замечательным женщинам, которые вносят огромный вклад в успех компании.
В честь этого праздника FCHAIN организовал особое мероприятие, наполненное теплой и праздничной атмосферой. Коллектив собрался, чтобы поздравить женщин, выразить признательность за их труд, профессионализм и лидерские качества. В этот день сотрудницы получили искренние поздравления и цветы, что создало атмосферу единства и уважения.
Генеральный директор FCHAIN Намиг Гадиров подчеркнул приверженность компании принципам гендерного равенства и поддержки профессионального роста женщин:
«FCHAIN всегда высоко ценил гендерное равенство и стремление женщин к развитию. Мы создаем условия, в которых женщины могут развиваться как лидеры и новаторы».
Управляющий партнер FCHAIN Заур Гадиров отметил ключевую роль женщин в успехе компании:
«Женщины — это опора любого успешного предприятия. Их стойкость, интеллект и преданность делу способствуют развитию инноваций и достижению выдающихся результатов. В FCHAIN мы стремимся создать среду, где каждая женщина чувствует себя уверенно, получает признание и равные возможности для профессионального роста. Сегодня мы чествуем вас не только как специалистов, но и как лидеров, формирующих будущее нашей компании и общества».
Этот праздник стал не просто знаком признания, но и отражением ключевых ценностей FCHAIN: уважения, благодарности и инклюзивности. Компания продолжает идти вперед, создавая все больше возможностей для женщин, чтобы они могли добиваться успеха и занимать лидерские позиции в корпоративном мире.