https://innews.az/uploads/news/2025-05/_innews_ea9bf1cde433f963dc8cd2495_o.jpg
SOCAR-ın Bakı Ali Neft Məktəbinin (BANM) rektoru Elmar Qasımov 2025-ci il üzrə strateji hədəflərin icrası ilə bağlı idarə heyətlə görüş keçirib.
Gündəlikdə duran məsələlər sırasında çevik iş saatına keçid, dərs cədvəllərinin daha səmərəli şəkildə hazırlanması, yeni alınmış kompüterlərin paylanma bölgüsü, buraxılış imtahanlarının təşkili və gedişatı, eləcə də BANM-ın 2025-ci il üzrə strateji hədəfləri müzakirə olunub.
Rektor Elmar Qasımov müvafiq istiqamətlər üzrə tapşırıqlar verib, görüləcək işlərin icrası ilə bağlı məsuliyyət bölgüsü aparıb.

https://www.innews.az/uploads/news/2025-05/_innews_ea9bf1cde433f963dc8cd2495_o.jpg
Rector of Baku Higher Oil School (BHOS) of SOCAR Elmar Gasimov held a Board meeting on the implementation of strategic goals for 2025.
The agenda items included the transition to flexible working hours, more efficient scheduling of lessons, distribution of newly acquired computers, organization and conduct of graduation exams, and the achievement of BHOS strategic goals for 2025.
Elmar Gasimov gave the relevant instructions on the agenda items and distributed responsibilities for the upcoming work.