SOCAR-ın Bakı Ali Neft Məktəbinin Beynəlxalq əlaqələr şöbəsinin əməkdaşları İradə Əhmədova və Arzu Bədəlova İndoneziya Respublikasının Azərbaycandakı səfirliyinin üçüncü katibi xanım Wanda Windya ilə görüş keçiriblər. Görüş zamanı təhsil və mədəniyyət sahəsində əməkdaşlıq imkanları geniş şəkildə müzakirə olunub.
Tədbirdə BANM-in fəaliyyəti, növbəti tədris ili üzrə qəbul kampaniyası çərçivəsində təqdim olunan proqramlar, həmçinin İndoneziyalı tələbələr üçün mövcud təqaüd imkanları barədə ətraflı məlumat verilib.
Qeyd edək ki, xanım Wanda Windya İndoneziya səfirliyində təhsil və mədəniyyət sahəsində əməkdaşlığa məsul şəxsdir.

Сотрудницы отдела международных отношений Бакинской высшей школы нефти (БВШН) SOCAR Ирада Ахмедова и Арзу Бадалова встретились с третьим секретарем посольства Республики Индонезия в Азербайджане г-жой Вандой Виндьей.
В ходе встречи широко обсуждались возможности сотрудничества в сфере образования и культуры.
На встрече была предоставлена подробная информация о деятельности БВШН, программах, предлагаемых в рамках приемной кампании на следующий учебный год, а также о возможностях предоставления стипендий индонезийским студентам.
Следует отметить, что г-жа Ванда Виндья в посольстве Индонезии отвечает за сотрудничество в сфере образования и культуры.