https://innews.az/uploads/news/2025-05/_innews_c4aacb2db6a27dc967362c63e_o.jpg
Yelo Bank xidmət dairəsini genişləndirməkdə davam edir. Bu dəfə Bank paytaxtın Zabrat qəsəbəsində müasir və rəqəmsal konseptli yeni filialını müştərilərin ixtiyarına verdi. Yelo-nun “Parlaq bankçılıq” yanaşmasına uyğun dizayn edilmiş filial innovativ xidmət imkanları və yüksək müştəri rahatlığı ilə fərqlənir.
Yeni filialda bank əməliyyatları rəqəmsal qaydada həyata keçirilir. Müştərilər burada nağd pul çıxarışı və mədaxili, kredit və kart sifarişi, biznes əməliyyatları, eləcə də kommunal və digər ödənişlər daxil olmaqla bir çox xidmətdən sürətli və fasiləsiz şəkildə yararlana bilirlər.
Yelo Bank-ın İdarə Heyətinin sədr müavini Elşən Pirmalıyev yeni filial barədə fikirlərini belə ifadə edib: “Bizim üçün prioritet məsələ bank xidmətlərini hamı üçün daha əlçatan və rahat etməkdir. Zabrat filialımız əhalinin gündəlik ehtiyaclarına uyğunlaşdırılmış şəkildə fəaliyyət göstərəcək. Əminik ki, bu filial yalnız Zabrat sakinlərinin deyil, ətraf ərazilərdə yaşayanların da bankçılıq təcrübəsini dəyişəcək. Rəqəmsal konsept isə nağdsız ödəniş vərdişlərinin artmasına mühüm təsir göstərəcək”.
Yeni filial Bakı şəhəri, Sabunçu rayonu, Babək küçəsi 64 ünvanında yerləşir. Qeyd edək ki, Bankın ölkə üzrə 22 xidmət mərkəzi ilə fəaliyyət göstərir. Yelo Bank gələcəkdə də xidmət şəbəkəsini genişləndirərək daha çox bölgəyə parlaq bankçılıq təcrübəsini gətirməyi planlaşdırır.
Mikro kredit online müraciət etmək istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram, Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2025-05/_innews_c4aacb2db6a27dc967362c63e_o.jpg
Yelo Bank continues to expand its service area. This time, the Bank has opened a new branch with a modern and digital concept in the Zabrat settlement of the capital. Designed according to Yelo’s "Brighter Banking" approach, the branch stands out with its innovative service features and high customer convenience.
Banking transactions are conducted digitally at the new branch. Customers can quickly and seamlessly access a variety of services, including cash withdrawals and deposits, credit and card applications, business transactions, as well as utility and other payments.
Elshan Pirmaliyev, Deputy Chairman of the Board of Directors of Yelo Bank, shared his thoughts on the new branch: "For us, the priority is to make banking services more accessible and convenient for everyone. Our Zabrat branch will operate in a way that is tailored to the daily needs of the local population. We are confident that this branch will improve the banking experience not only for Zabrat residents but also for those in the surrounding areas. The digital concept will play a significant role in increasing cashless payment habits."
The new branch is located at 64 Babek Street, Sabunchu District, Baku. It is important to note that Yelo Bank operates 22 service centers across the country. The Bank plans to expand its network further, bringing the "Brighter Banking" experience to even more regions.