https://innews.az/uploads/news/2025-06/_innews_ccce77228ee83830c27aca7d8_o.jpg
BANM-ın Ağ şəhər korpusunda PAŞA Sığorta şirkətinin təşkilatçılığı ilə tələbələr üçün maarifləndirici infosessiya keçirilib. Tədbirin əsas məqsədi gənclərə sığorta sahəsi, bu sahənin əhəmiyyəti və karyera imkanları haqqında geniş məlumat vermək olub.
Sessiya zamanı iştirakçılara PAŞA Sığortanın təqdim etdiyi əsas xidmətlər, şirkətdəki təcrübə və iş imkanları barədə ətraflı təqdimat olunub. Görüş interaktiv formatda keçib – tələbələr müzakirələrə cəlb olunub, suallar cavablandırılıb, eləcə də real nümunələr üzərində fikir mübadiləsi aparılıb.
Tədbirin sonunda infosessiya boyunca təqdim olunan məlumatlar əsasında interaktiv oyun təşkil edilib. Ən çox xal toplayan 5 iştirakçı PAŞA Sığorta tərəfindən hədiyyələrlə mükafatlandırılıb.

https://innews.az/uploads/news/2025-06/_innews_ccce77228ee83830c27aca7d8_o.jpg
В корпусе «Белый город» Бакинской высшей школы нефти (БВШН) по инициативе PASHA Sigorta была проведена информационная сессия для студентов. Основной целью мероприятия было ознакомление молодежи со сферой страхования, её значением и карьерными возможностями.
Во время сессии участникам была представлена подробная информация об основных услугах PASHA Sigorta, а также о возможностях стажировки и трудоустройства. Встреча прошла в интерактивном формате — студенты принимали активное участие в обсуждениях, задавали вопросы и делились мнениями на основе реальных примеров.
В завершение мероприятия была проведена интерактивная игра на основе представленного материала. Пятеро участников, набравшие наибольшее количество баллов, получили подарки от PASHA Sigorta.