Yelo Bank müştərilərinə yeni, innovativ rəqəmsal kartını təqdim edir! Artıq Yelo App vasitəsilə Yelo Digital Card-ı aktivləşdirərək, filiala getmədən dərhal istifadə edə bilərsiniz. Kartın aktivləşdirilməsi tamamilə onlayn qaydada SİMA rəqəmsal imza vasitəsilə həyata keçirilir. Üstəlik kart tamamilə pulsuzdur!
Yelo Digital Card, 5 il müddətinə etibarlıdır və istifadəçilərinə kartda olan qalıqlara gəlir qazandırmaqla yanaşı, yüksək faizli cashback imkanları da təklif edir. Kartınızı istənilən valyutada – AZN, USD və ya EUR-da aktivləşdirə bilərsiniz.
Yelo Digital Card sahibləri, ölkədaxili kartlara aylıq 3000 AZN-dək köçürmələr və nağdlaşdırma əməliyyatlarını komissiyasız həyata keçirə bilərlər. Aktivləşdirdikdən sonra kartı dərhal Apple Wallet və ya Google Wallet-ə əlavə edərək, nağdsız ödənişlərdə istifadə edə bilərsiniz. Yelo App vasitəsilə kart limitlərinizi asanlıqla idarə edə, cashback seçimlərini tənzimləyə və mobil nömrə ilə dostlarınıza köçürmələr edə bilərsiniz.
Yelo Digital Card-ın istifadəsi, ödənişlər və gündəlik əməliyyatlarınızı daha rahat və sərfəli edir. Yeni rəqəmsal kartınızla daha çox üstünlükdən yararlanmaq üçün dərhal aktivləşdirin: bit.ly/4k2VMnY

Yelo Bank is introducing a new, innovative digital card for its customers! Now, you can activate your Yelo Digital Card through the Yelo App and start using it immediately - no need to visit a branch. The card is fully activated online using the SİMA digital signature. And the best part? It’s completely free of charge!
The Yelo Digital Card is valid for 5 years and offers users the chance to earn interest on their card balance, along with high-rate cashback opportunities. You can activate your card in any currency - AZN, USD, or EUR.
With a Yelo Digital Card, users can make monthly transfers and cash withdrawals up to 3000 AZN to local cards without any commission. Once activated, the card can be instantly added to Apple Wallet or Google Wallet and used for cashless payments. Through the Yelo App, you can easily manage card limits, adjust cashback options, and send money to friends using their phone numbers.