https://innews.az/uploads/news/2025-06/_innews_88a7903518ecd56ae6d29132b_o.jpg
Yelo Bank, artıq üçüncü dəfə "Mastercard Tech Conference" tədbirinə ev sahibliyi etdi. Bu tədbir, maliyyə sektorundakı ən son trendləri və texnoloji yenilikləri müzakirə etmək məqsədilə keçirilir. Mastercard Worldwide beynəlxalq ödəniş sisteminin təşkilatçılığı ilə baş tutan tədbir, Azərbaycanın aparıcı banklarının 70-dən çox nümayəndəsini bir araya gətirdi.
Yelo Bank-ın baş ofisində keçirilən konfrans, maliyyə ekosistemindəki sürətli inkişafın yaratdığı problemlərin həllini tapmaq və sektordakı yenilikləri müzakirə etmək üçün unikal platforma oldu. Bu ilki tədbirin mövzusu 2025-ci ilin üçüncü rübü üçün gözlənilən texnoloji yeniliklər, məhsul və xidmətlər idi.
Yelo Bank olaraq, maliyyə sahəsindəki innovasiyaların dəstəklənməsi və beynəlxalq təcrübələrin ölkəmizə gətirilməsi məsələlərinə böyük əhəmiyyət veririk. Bu kimi tədbirlər, yeni texnologiyalarla tanış olmaq, trendləri izləmək və sektordakı iştirakçılar arasında faydalı əlaqələr qurmaq üçün dəyərli imkandır. Gələcəkdə də bu cür təşəbbüsləri dəstəkləməkdən məmnun olarıq.

https://innews.az/uploads/news/2025-06/_innews_88a7903518ecd56ae6d29132b_o.jpg
Yelo Bank в третий раз провел мероприятие «Mastercard Tech Conference», которое послужило платформой для обсуждения последних тенденций и технологических инноваций в финансовом секторе. Мероприятие было организовано международной платежной системой Mastercard Worldwide и собрало более 70 представителей ведущих банков Азербайджана.
Конференция, проведенная в Головном Офисе Yelo Bank, стала уникальной площадкой для поиска решений, возникающих из стремительного развития финансовой экосистемы, а также для обсуждения инноваций в секторе. Тема мероприятия этого года была посвящена технологическим инновациям, продуктам и услугам, которые ожидаются в третьем квартале 2025 года.
Как Yelo Bank, мы придаем большое значение поддержке инноваций в финансовом секторе и внедрению международного опыта в нашей стране. Подобные мероприятия — это ценная возможность для знакомства с новыми технологиями, отслеживания тенденций и налаживания полезных контактов среди участников сектора. Мы с радостью продолжим поддерживать такие инициативы и в будущем.