https://innews.az/uploads/news/2025-06/_innews_59632bf1c1e2052826a636f08_o.jpg
Səyahət mövsümünün başlaması ilə əlaqədar bir çox planlarınız ola bilər. Bu planlar arasında vacib detallardan biri səyahət sığortasıdır. İndi səyahət planlayanlar, Yelo App ilə səfərlərini daha təhlükəsiz və rahat şəkildə təşkil edə bilərlər!
Yelo App-də səyahət sığortası almaq daha asan və sürətlidir. Tətbiqdəki "Əlavələr" menyusuna keçib, "Sığorta" bölməsində lazımi məlumatları dolduraraq sığorta əldə etmək mümkündür. Rəqəmsal həll sayəsində bu prosesi istənilən vaxt, istənilən yerdə həyata keçirə bilərsiniz. Sığorta sənədiniz elektron formada tətbiqdə saxlanır və hər zaman əlçatan olur.
Yelo App vasitəsilə səyahət sığortası almağın üstünlükləri arasında ən vacibi sadəlik və sürətdir. Artıq saatlarla sığorta şirkətlərini araşdırmağa ehtiyac yoxdur; bir neçə kliklə səyahətinizin təhlükəsizliyini təmin edin.
Yelo App həmçinin səfirliyə arayış sifarişi vermək imkanı da təqdim edir. Arayış, sifariş tamamlandıqdan sonra 1 iş günü ərzində kuryer vasitəsilə ünvanınıza çatdırılacaq. Yelo Bank müştərilərinə rəqəmsal dünyada ən rahat və istifadəçi dostu həlləri təqdim etməyə davam edir. Səyahətə hazır olun, Yelo App ilə səyahət sığortanızı dərhal əldə edin! Yelo App-i yükləmək üçün: http://bit.ly/43l80Bt

https://www.innews.az/uploads/news/2025-06/_innews_59632bf1c1e2052826a636f08_o.jpg
As the travel season approaches, you likely have many plans. One key element in those plans is travel insurance. Now, those planning a trip can organize their travels more safely and conveniently with the Yelo App!
Purchasing travel insurance through the Yelo App is quick and easy. Simply go to the "More" menu in the app and fill in the required information in the "Insurance" section. With this digital solution, you can complete the process anytime and anywhere. Your insurance document will be stored electronically within the app and will always be accessible.
The main advantages of buying travel insurance through the Yelo App are its simplicity and speed. No more spending hours researching insurance providers, ensure the safety of your trip with just a few clicks.
The Yelo App also provides the option to order an embassy certificate. The certificate will be delivered to your address via courier within 1 business day after the order is completed. Yelo Bank continues to offer its customers the most convenient and user-friendly solutions in the digital world. Get ready for your trip by instantly securing travel insurance with the Yelo App! To download the Yelo App, click here: http://bit.ly/43l80Bt