https://innews.az/uploads/news/2025-06/_innews_ee43cee97930543fc47fc4c81_o.jpg
Yay mövsümü – həm istirahət, həm də fürsətlər mövsümüdür! Mövsümi canlanma və artan bazar tələbi fonunda bu dövr yeni layihələrə başlamaq və mövcud biznesi genişləndirmək üçün xüsusilə əlverişlidir.
Ölkənin aparıcı banklarından biri olan Bank Respublika, yay aylarında biznesini böyütmək və yeni imkanlardan yararlanmaq istəyən sahibkarlar üçün mikro və aqro kreditlər üzrə faizləri əritdi, şərtləri daha sərfəli etdi.
Belə ki, Banka müraciət edən iş adamları və fərdi sahibkarlar minimal sənədləşmə və minimum vaxt sərf etməklə aşağıdakı üstünlüklərlə kredit əldə edə biləcəklər:
- Məbləğ – max.100 000 manat;
- Müddət – 48 ayadək;
- Zaminsiz və tranşla kredit götürmək imkanı;
- Təminatdan asılı olaraq kreditin komissiyasız təqdim edilməsi imkanı;
- Kredit xətti açılması imkanı;
- Sərbəst ödəniş qrafiki;
- Güzəşt müddəti – 12 ayadək.
Kredit ticarət, kənd təsərrüfatı, xidmət, istehsal və tikinti sahələrində sahibkarlıq fəaliyyəti ilə məşğul olan iş adamlarına təqdim olunur.

https://innews.az/uploads/news/2025-06/_innews_ee43cee97930543fc47fc4c81_o.jpg
Лето — это не только пора отдыха, но и время новых возможностей! Сезонное оживление и рост рыночного спроса делают этот период особенно благоприятным для запуска новых проектов и расширения действующего бизнеса.
Банк Республика, один из ведущих банков страны для предпринимателей, желающих развивать свой бизнес и использовать новые возможности в летние месяцы.снизил процентные ставки по микро и агрокредитам сделав условия более выгодными.
Так, предприниматели обратившиеся в банк, при минимальном оформлении и затрате времени смогут оформить кредит на выгодных условиях:
- Сумма — до 100 000 манатов;
- Срок — до 48 месяцев;
- Возможность получения кредита без поручителя и траншами (по частям);
- Предоставление кредита без комиссии в зависимости от обеспечения;
- Возможность открытия кредитной линии;
- Свободный график платежей;
- Льготный период — до 12 месяцев.
Кредиты предоставляются предпринимателям, занимающимся деятельностью в сферах торговли, сельского хозяйства, услуг, производства и строительства.