https://innews.az/uploads/news/2025-07/_innews_c90c277a6ba0065b039d370eb_o.jpg
Yelo Bank müştərilərini sərfəli və rahat investisiya imkanları ilə sevindirməyə davam edir. Bu dəfə Yelo invest istifadəçiləri üçün xüsusi kampaniya elan olunub: 28, 29, 30 iyul tarixlərində Yelo App üzərindən bazarın açıq olduğu, bazaröncəsi (pre-market) və bazarsonrası (after-market) ticarət saatlarında edilən səhm və ETF alışları komissiyasız olacaq. Kampaniya həm bazar, həm də limit sifarişləri ilə edilən əməliyyatlara aiddir.
Yelo invest nədir?
Yelo invest xidmətini istifadə edərək Yelo müştəriləri ABŞ birjalarında səhmlər və ETF-lərlə rahatlıqla ticarət edə bilirlər. Cəmi 10 ABŞ dolları ilə investisiya dünyasına daxil olmaq mümkündür. Üstəlik, Yelo invest ilə treyd etmək üçün yalnız bazarın açıq olduğu saatlarda deyil, həm də pre-market və after-market saatlarında ümumilikdə 16 saat ərzində əməliyyat aparmaq imkanı mövcuddur.
Ticarət zamanı müştərilərə iki seçim təqdim olunur: ya bazar qiyməti ilə dərhal alış üçün bazar sifarişi, ya da daha yaxşı qiymət üçün gözləyən limit sifarişi. Ticarət prosesi tamamilə onlayndır və yalnız Yelo App üzərindən həyata keçirilir.
Qeyd edək ki, Yelo invest xidməti “Unicapital İnvestisiya Şirkəti” ASC (lisenziya №-si 087910) vasitəsilə həyata keçirilir.
Yelo Bank-ın bu kampaniyası investisiya ilə maraqlanan müştərilər üçün həm daha sərfəli, həm də daha rahat ticarət təcrübəsi təklif edir. İndi siz də Yelo App-ə daxil olaraq investisiya hesabı açın və komissiyasız alış günlərindən yararlanın! Yelo Invest: https://bit.ly/44kUcc0.

“Commission-free purchase days” have begun at Yelo Invest!
“Commission-free purchase days” have begun at Yelo Invest! “Commission-free purchase days” have begun at Yelo Invest!
Yelo Bank continues to offer its customers profitable and convenient investment opportunities. This time, a special campaign has been launched for Yelo Invest users: on July 28, 29, and 30, stock and ETF purchases made via the Yelo App during the market's open hours, pre-market, and after-market trading sessions will be commission-free. The campaign applies to transactions made with both market and limit orders.
What is Yelo Invest?
With the Yelo Invest service, Yelo customers can easily trade stocks and ETFs on US exchanges. You can enter the world of investing with just $10. Plus, Yelo Invest allows you to trade not only during the market's regular hours but also during pre-market and after-market periods, for a total of 16 hours.
When trading, customers have two options: either a market order for an immediate purchase at the current market price, or a pending limit order to secure a better price. The entire trading process is fully online and can only be carried out through the Yelo App.
It is important to note that the Yelo Invest service is provided by “Unicapital Investment Company” OJSC (license number 087910).
This campaign by Yelo Bank offers clients interested in investing a more profitable and convenient trading experience. Now, you can open an investment account by logging into the Yelo App and take advantage of commission-free purchase days!