https://innews.az/uploads/news/2025-09/_innews_2c9b2b029d3f0a688acff0535_o.jpg
Müştəri məmnuniyyətini artırmaq və gündəlik maliyyə idarəsini daha da asanlaşdırmaq məqsədilə AccessBank “OK Kart” kredit kartının yenilənmiş versiyasını təqdim edir.
“OK Kart”ın əsas üstünlüklərindən biri limitsiz keşbek qazandırmasıdır. İstifadəçilər seçdikləri xərcləmə kateqoriyalarında qazandıqları keşbeki heç bir məhdudiyyət olmadan toplaya bilir ki, bu da kart sahiblərinə alış-verişlərindən maksimum fayda əldə etməyə imkan yaradır.
Yenilənmiş “OK Kart” müştərilərə limitsiz keşbek toplamaq imkanı yaradır. İstifadəçilər seçdikləri xərcləmə istiqamətlərində hər ay 5%-dək keşbek qazanaraq gündəlik alış-verişlərini daha faydalı edə bilirlər. Market, kafe, geyim, kinoteatr, aptek, gözəllik və SPA, yanacaq, idman və digər sahələr üzrə seçim imkanı kart sahiblərinə xərclərini öz həyat tərzinə uyğun planlaşdırmaq imkanı verir.
Kartın digər üstünlüyü isə ödənişlərin rahatlığında özünü göstərir. Əsas borcu dərhal ödəmək mümkün olmadıqda, müştərilər minimal komissiya ilə borcu hissə-hissə qaytara bilirlər. Uzunmüddətli istifadə zamanı isə hər tam və natamam xərclənən 200 AZN görə 5 AZN komissiya tətbiq edilir ki, bu da “OK Kart”-ı bazarda daha əlçatan edir.
Sadəcə şəxsiyyət vəsiqəsi və minimum 400 AZN gəlir əsasında əldə olunan “OK Kart” gündəlik maliyyə əməliyyatlarını daha sərfəli, çevik və rahat edir.

https://innews.az/uploads/news/2025-09/_innews_2c9b2b029d3f0a688acff0535_o.jpg
To further enhance customer satisfaction and simplify daily financial management, AccessBank presents the updated version of the “OK kart” credit card.
One of the main advantages of the “OK kart” is its unlimited cashback feature. Users can accumulate cashback in their chosen spending categories without any restrictions, allowing cardholders to get the maximum benefit from their purchases.
The renewed “OK kart” enables customers to collect unlimited cashback. Users can earn up to 5% cashback each month in their selected spending categories, making everyday shopping more rewarding. With options across supermarkets, cafés, clothing stores, cinemas, pharmacies, beauty & spa, fuel, sports, and other areas, cardholders can plan their expenses according to their lifestyle.
Another advantage of the card lies in the flexibility of payments. If paying off the principal debt immediately is not possible, customers can repay the balance in installments with a minimal commission. For long-term usage, a commission of 5 AZN applies for every fully or partially spent 200 AZN, making the “OK kart” more accessible in the market.
Easily obtained with just an ID card and a minimum monthly income of 400 AZN, the “OK kart” makes everyday financial operations more cost-effective, flexible, and convenient.