30 sentyabr 2025-ci il tarixində “Azerfon” MMC-nin ("Nar" ticarət nişanı) rəhbərliyində dəyişiklik olub. Şirkətin baş icraçı direktoru Qunnar Panke karyerasında yeni mərhələyə başlamaq məqsədilə tutduğu vəzifədən ayrılıb.
“Bu gün, 8 ilə yaxın müddətdə “Nar”da davam edən fəaliyyətim tamamlanır. Bu illər ərzində məqsədimiz sərfəli brend olaraq müştərilərimizə yüksəkkeyfiyyətli məhsul və xidmətlər təqdim etmək olub. “Nar – Sənə ən yaxın” şüarı ilə insanların həyatına müsbət təsir edən bir sıra layihələr həyata keçirdik, ilklərə və önəmli nailiyyətlərə imza atdıq. “Nar” komandası ilə birlikdə əldə etdiyimiz uğurlarla fəxr edir, komandanın hər bir üzvünə təşəkkür edərək minnətdarlıq hissi ilə “Nar”dan ayrılıram”, - deyə Qunnar Panke bildirib.
“Nar” fəaliyyəti dövründə göstərdiyi yüksək peşəkarlıq, əzmkarlıq və əldə olunan nailiyyətlərə görə Qunnar Pankeyə təşəkkür edir, ona gələcək fəaliyyətində müvəffəqiyyətlər arzulayır.
“Nar” baş icraçı direktor vəzifəsinə yeni təyinatla bağlı məlumatı yaxın zamanda ictimaiyyətə təqdim edəcək.

30 сентября 2025 произошли изменения в руководстве ООО Azerfon (торговая марка Nar). Генеральный директор компании Гуннар Панке покинул занимаемую должность чтобы сосредоточиться на дальнейших профессиональных планах.
Гуннар Панке заявил:
«После восьми лет руководства компанией я покидаю пост генерального директора Nar.
На протяжении этих лет нашей главной целью было стать самым выгодным брендом в стране, предлагая высококачественные продукты и услуги. Руководствуясь нашим девизом Nar - «Самый близкий тебе» мы реализовали проекты, которые нашли отклик у клиентов, открыли новые возможности и положительно повлияли на жизнь людей по всему Азербайджану. Я очень горжусь нашими совместными достижениями с командой Nar и покидаю компанию с глубокой благодарностью всей команде.»
Nar благодарит Гуннара Панке за его высокий профессионализм, целеустремленность и достижения на посту генерального директора и желает ему успехов и достижений в дальнейшей деятельности. Информация о назначении на должность генерального директора будет опубликована в ближайшее время.