https://innews.az/uploads/news/2025-10/_innews_c4981658e06165b7621e53f79_o.jpg
Bank Respublikadan lombard krediti götürən müştərilər avtomobil və qızıl külçə qazanmaq şansı qazanacaq!
Müştərilərini hər zaman maraqlı və sərfəli təkliflərlə sevindirən Bank Respublika, lombard krediti müştəriləri üçün yeni “Qızıl Seçim” lotereyasına start verib.
2 tirajdan ibarət lotereyanın şərtlərinə əsasən, Bank Respublika-dan min.500 AZN və daha çox kredit götürən müştərilər 2 ədəd BYD Destroyer avtomobili, 24 ədəd 5 qr-lıq qızıl külçə (999.99 əyyar), 10 ədəd 10 qr-lıq qızıl külçə (999.99 əyyar) və 4 ədəd 20 qr-lıq qızıl külçə (999.99 əyyar) qazanmaq imkanı olacaq.
- Lotereya 2 tirajdan ibarətdir və qaliblər 10.01.2026 və 15.05.2026-cı il tarixlərində, Bakı şəhəri, Xaqani 21 ünvanında yerləşən Bankın baş ofisində tiraj komissiyasının müəyyən olunmuş üzvlərinin iştirakı ilə, kompüterdə xüsusi proqramın təsadüfi seçimi vasitəsilə müəyyən olunacaq.
- Ümumilikdə lotereya dövründə 40 hədiyyə qazanılacaq.
- 1-ci tiraj üçün kredit 31.12.2025 tarixinədək, 2-ci tiraj üçün isə, kredit 01.05.2026 tarixinədək aktiv qalmalıdır.

https://www.innews.az/uploads/news/2025-10/_innews_c4981658e06165b7621e53f79_o.jpg
Клиенты Банка Республика, оформившие ломбардный кредит, получают шанс выиграть автомобиль и золотой слиток!
Банк Республика, неизменно радующий своих клиентов интересными и выгодными предложениями, объявил о старте новой лотереи «Золотой выбор» для клиентов по ломбардным кредитам.
Согласно условиям лотереи, состоящей из 2 тиражей, клиенты, оформившие в Банке Республика кредит на сумму от 500 AZN и выше, получат возможность выиграть 2 автомобиля BYD Destroyer, 24 золотых слитка весом 5 г (999,99 пробы), 10 золотых слитков весом 10 г (999,99 пробы) и 4 золотых слитка весом 20 г (999,99 пробы).
Следует отметить, что автомобили предоставлены компанией “Group Motors” – официальным дилером BYD в Азербайджане.
- Лотерея проводится в два тиража, а имена победителей будут определены 10.01.2026 и 15.05.2026 в головном офисе Банка по адресу: г. Баку, ул. Хагани, 21, посредством специальной компьютерной программы случайного выбора и в присутствии членов тиражной комиссии.
- Всего в рамках лотереи будет разыграно 40 призов.
- Для участия в первом тираже кредит должен оставаться активным до 31.12.2025, для второго тиража — до 01.05.2026.
- В каждом тираже один участник может быть признан победителем только один раз, независимо от количества имеющихся у него шансов.