https://innews.az/uploads/news/2025-11/_innews_2aa1aa69bdb4092e8bf5ad410_o.jpg
İnvestisiya dünyasına addım atmaq indi daha sərfəli və rahatdır. Yelo invest istifadəçiləri üçün Qara cümə münasibətilə xüsusi kampaniya başladı! 2025-ci ilin noyabr ayının sonuna qədər bütün səhm və ETF alışı (10 USD-dən yuxarı səhmlərdə) əməliyyatlarını tamamilə komissiyasız həyata keçirmək mümkündür. Kampaniya həm bazar, həm də limit sifarişləri ilə edilən əməliyyatlara şamil olunur.
Yelo invest nədir?
Onlayn investisiya artıq gündəlik həyatın bir parçasıdır. Dünyanın istənilən yerindən, istənilən vaxt maliyyə bazarlarına qoşulmaq, portfelini idarə etmək və əlavə gəlir qazanmaq indi çox daha rahatdır. Yelo Bank müştərilərinə bu üstünlüyü təqdim edir: tam onlayn investisiya platforması – Yelo invest! “Unicapital İnvestisiya Şirkəti” ilə birgə hazırlanan bu xidmət investorlara qlobal bazarlara çıxış imkanı verir.
Yelo invest ilə ABŞ-ın məşhur şirkətlərinin səhmlərinə və ETF-lərinə sahib olmaq, portfelini idarə etmək və dividendləri izləmək sadə interfeys sayəsində çox asandır. Qeydiyyat prosesi sürətli və tam onlayndır – filiala getmədən, lazımi sənədləşmələri sadəcə Yelo App-də SİMA rəqəmsal imza ilə həyata keçirmək mümkündür.
Platforma həm yeni başlayanlar, həm də təcrübəli investorlar üçün nəzərdə tutulub. İstifadəçilərə 16 saatlıq treyd imkanı təqdim olunur: bazar açıq olduğu vaxtlarla yanaşı, pre-market və after-market saatlarında da əməliyyat aparmaq mümkündür. Müştərilər bazar sifarişi ilə dərhal alış edə və ya limit sifarişi ilə daha sərfəli qiyməti gözləyə bilərlər.
Alış AZN və USD valyutalı Yelo kart və ya Yelo Bank hesabı vasitəsilə həyata keçirilir. Alınan səhmlər realdır – bu da müştəriləri birbaşa həmin şirkətlərin payçısına çevirir.
Yelo invest ilə indi daha çox nəzarət, daha çox rahatlıq və daha çox fürsət sənin əlindədir. Sən də Yelo App-i yüklə və Qara cümə kampaniyasından faydalanaraq investisiya dünyasına rahat addım at: https://bit.ly/44kUcc0.
Bank xidmətlərinə dair əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2025-11/_innews_2aa1aa69bdb4092e8bf5ad410_o.jpg
Stepping into the world of investment has never been more profitable or convenient. Yelo invest is launching a special Black Friday campaign for its users! Until the end of November 2025, all stock and ETF purchase transactions (for securities priced above 10 USD) can be made completely commission-free. The offer applies to both market and limit orders.
What is Yelo invest?
Online investing has become part of everyday life. Connecting to financial markets, managing your portfolio, and earning additional income is now easier than ever, from anywhere in the world and at any time. Yelo Bank brings this advantage to its customers through Yelo invest, a fully online investment platform developed in partnership with Unicapital Investment Company.
With Yelo invest, owning shares and ETFs of leading US companies, managing your portfolio, and tracking dividends is simple thanks to an intuitive interface. Registration is fast and fully online — no branch visit required. All documentation can be completed directly in the Yelo App using a SIMA digital signature.
The platform is designed for both beginners and experienced investors. Users enjoy up to 16 hours of trading per day: in addition to regular market hours, transactions can also be made during pre-market and after-market sessions. Customers can place market orders for immediate purchases or limit orders to wait for more favorable prices.
Purchases can be made using a Yelo card in AZN or USD, or via a Yelo Bank account. The shares acquired are real assets, making customers direct shareholders of the companies they invest in.
With Yelo invest, more control, more convenience, and more opportunities are in your hands. Download the Yelo App, take advantage of the Black Friday campaign, and step confidently into the world of investment: https://bit.ly/44kUcc0.