Birbank Yığım hesabı ilə müştərilərin pul vəsaitlərini idarə etmək və gəlir əldə etməklə bağlı stereotiplərini qırır. Bankın bu sərfəli məhsulu istifadəçilərə illik 7% gəlir qazanmaq, üstəlik hesablanmış faizə də faiz əldə etmək şansı yaradır. Dollar valyutası üzrə isə bu qazanc illik 2.5%-dir. Yığım hesabının ən böyük özəlliyi isə gəlirlərin gündəlik hesablanmasıdır. Yəni, müştərilər vəsaitin hesabda qaldığı hər gün daha çox qazanırlar.
Məhsulun şərtləri olduqca sadə və rahatdır. Minimum məbləğ tələbi yoxdur, hesabı hətta 0.00 AZN/USD ilə də açmaq mümkündür. Hesaba istənilən zaman əlavə vəsait yatırmaq sərbəstdir. Faiz gəliri gündəlik hesablanır və günün sonunda balansa yüklənir. Eyni zamanda qazanılan faiz gəlirinə də faiz hesablanaraq qazancı daha da artırır. Ən əsası isə pulu istənilən an heç bir faiz və ya komissiya ödəmədən çıxarmaq mümkündür. Bütün bu proseslərə isə müştərilər Birbank mobil tətbiqi ilə rahat və etibarlı şəkildə nəzarət edə bilərlər.
Bu məhsul, xüsusilə uzunmüddətli depozit hesabı açmaq istəməyən, aşağı risklə yüksək gəlir qazanmağı hədəfləyən hər kəs üçündür. Minimum məbləğ tələbinin olmaması onu hamı üçün əlçatan edir. Birbank Yığım hesabı müştərilərə büdcələrini səmərəli idarə etmək, aylıq və ya illik gəlirlərdən asılı olmayaraq, vəsaitlərini istədikləri zaman artırmaq şansı verir. Hesabı sizə ən yaxın Birbank filialından və ya Birbank mobil tətbiqində “Əmanətlər” bölməsinə keçərək “Yığım hesabı aç” seçimi ilə asanlıqla açmaq mümkündür.

Накопительный счет Birbank помогает клиентам по-новому взглянуть на управление средствами и получение дохода. Этот выгодный продукт банка позволяет получать годовой доход в размере 7%, а также зарабатывать проценты на уже начисленные проценты. По валюте доллар США доходность составляет 2,5% годовых. Главная особенность счета – ежедневное начисление дохода. Это означает, что каждый день, пока средства находятся на счете, клиент зарабатывает больше.
Условия продукта просты и удобны. Минимальная сумма для открытия счета не требуется – его можно открыть даже с балансом 0,00 AZN/USD. Клиент может вносить дополнительные средства в любое время. Проценты начисляются ежедневно и в конце дня зачисляются на баланс. Более того, на уже полученный процент также начисляется доход, что увеличивает общую прибыль. И самое важно, что деньги можно снять в любой момент без потери процентов и без комиссий. Все операции легко и безопасно контролируются через мобильное приложение Birbank.
Этот продукт идеально подходит для тех, кто не планирует открывать долгосрочный депозит, но хочет получать высокий доход при низком уровне риска. Отсутствие минимальной суммы делает его доступным для всех. Накопительный счет Birbank помогает эффективно управлять бюджетом и увеличивать накопления независимо от регулярности доходов. Открыть счет можно в любом ближайшем отделении Birbank или в мобильном приложении Birbank в разделе «Вклады», выбрав опцию «Открыть накопительный счет».