Sərfəli mobil operator “Nar”ın “Çoox Şanslı” stimullaşdırıcı lotereyası abunəçilərin həyatına sevinc qatmağa davam edir və abunəçilər arasında böyük maraq və həyəcan doğuran final mərhələsinə yaxınlaşır. Lotereyanın son və ən dəyərli hədiyyəsi olan 100 min manat dəyərində “Li L9 Ultra” avtomobili tezliklə öz sahibini tapacaq.
İndiyədək “Çoox Şanslı” lotereyası çərçivəsində 8 “Haval H6 Ultra” avtomobili və 58 “Xiaomi Redmi Note 14 Pro” smartfonu qaliblərə təqdim olunub. Bu günədək toplanmış bütün şanslar final tirajında nəzərə alınacaq, eyni zamanda lotereyaya yeni qoşulan abunəçilər də final mərhələsində iştirak edərək “Li L9 Ultra” avtomobilini qazanmaq şansı əldə edə biləcəklər.
“Finala yaxınlaşdıqca lotereyaya marağın daha da artması bizi çox sevindirir. Bütün iştirakçılarımıza bu həyəcanlı mərhələdə uğurlar arzulayırıq”, – deyə “Nar”ın İctimaiyyətlə əlaqələr və korporativ ünsiyyət departamentinin direktoru Hökümə Kərimova bildirib.
Qeyd edək ki, “Li L9 Ultra” avtomobilinin qalibi 7 yanvar tarixində canlı yayım zamanı elan olunacaq. Lotereyada iştirak etmək və finala şans qazanmaq üçün şanslı paketlərin aktivləşdirilməsi 31 dekabr tarixinədək mümkündür.

До большого финала лотереи «Nar» осталось совсем немного - автомобиль «Li L9 Ultra» ждёт своего владельца
До большого финала лотереи «Nar» осталось совсем немного - автомобиль «Li L9 Ultra» ждёт своего владельца До большого финала лотереи «Nar» осталось совсем немного - автомобиль «Li L9 Ultra» ждёт своего владельца
Стимулирующая лотерея «Çoox Şanslı» от выгодного мобильного оператора «Nar» продолжает дарить радость абонентам и приближается к финальному этапу, вызывающему высокий интерес и эмоциональный отклик среди участников. Главный и самый ценный приз лотереи — автомобиль «Li L9 Ultra» стоимостью 100 000 манатов — совсем скоро найдёт своего обладателя.
На сегодняшний день в рамках лотереи «Çoox Şanslı» победителям уже были вручены 8 автомобилей «Haval H6 Ultra» и 58 смартфонов «Xiaomi Redmi Note 14 Pro». Все накопленные к этому моменту шансы будут учтены в финальном тираже. При этом абоненты, которые присоединятся к лотерее на данном этапе, также смогут принять участие в финале и получить шанс выиграть «Li L9 Ultra».
«По мере приближения финала нас очень радует растущий интерес к лотерее. Мы желаем всем участникам удачи на этом захватывающем этапе», — отметила Хокума Кaримова, директор департамента по связям с общественностью и корпоративным коммуникациям компании «Nar».
Имя победителя автомобиля «Li L9 Ultra» будет объявлено в ходе прямого эфира 7 января. Вы можете активировать один из пакетов с дополнительными шансами для участия в лотерее до 31 декабря.