https://innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_f6423ced50d809487361996eb_o.jpg
AccessBank “Qızıl Şans” lombard lotereyasının ikinci tirajının qaliblərini açıqlayıb. Tiraj 26 dekabr tarixində saat 15:00-da Bankın Baş Ofisində (Tbilisi prospekti 3) keçirilib və AccessBank-ın rəsmi Facebook və YouTube hesabları vasitəsilə canlı yayımlanıb.
“Qızıl Şans” lombard lotereyasının şərtləri ilə bu linkdən tanış olmaq mümkündür:
https://www.accessbank.az/az/g/lombard/qizilshans/
Bu dəfə lotereyada 6 000-ə yaxın müştəri iştirak edib (birinci tirajda isə təxminən 3 000 müştəri iştirak edib). Lotereyanın şərtlərinə əsasən, ikinci tirajda yalnız 16 avqust – 19 dekabr 2025-ci il tarixləri arasında lombard krediti rəsmiləşdirən müştərilər iştirak ediblər. Birinci tirajda isə 17 aprel – 15 avqust 2025-ci il tarixləri arasında lombard krediti rəsmiləşdirən müştərilər iştirak edib.
Hər 1 000 AZN məbləğində lombard krediti üzrə müştərilərə 1 iştirak hüququ verilib. Hər tirajda 12 qalib təsadüfi seçim əsasında müəyyən edilib. “Qızıl Şans” stimullaşdırıcı lotereya kampaniyasının şərtlərinin 9-cu bəndinə edilən dəyişikliyə əsasən, qaliblər “.Net” proqramı vasitəsilə seçilib.
Qaliblərin siyahısını təqdim edirik:
| LD2528274145 | R******* G******* S**** | 10 qr |
| LD2530457178 | M********** S***** Z**** | 10 qr |
| LD2526803114 | İ***** M**** S***** | 10 qr |
| LD2531690496 | S******* S***** Z**** | 10 qr |
| LD2528103919 | S******* S**** Ə**** | 10 qr |
| LD2519728198 | M******** G**** S**** | 10 qr |
| LD2528952380 | Q******* A*** İ***** | 20 qr |
| LD2521072590 | İ***** T**** İ**** | 20 qr |
| LD2530728918 | M******* S***** M******* | 20 qr |
| LD2531686010 | H******** V*** B******* | 30 qr |
| LD2530000207 | Ə******* İ***** F******** | 30 qr |
| LD2529790065 | B******* C****** İ**** | 50 qr |
Qalibləri təbrik edir, “Qızıl Şans” stimullaşdırıcı lotereya kampaniyasında iştirak edən bütün müştərilərimizə təşəkkür edirik.

https://www.innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_f6423ced50d809487361996eb_o.jpg
AccessBank объявил победителей второго тиража ломбардной лотереи «Qızıl Şans». Розыгрыш состоялся 26 декабря в 15:00 в Главном офисе банка (проспект Тбилиси, 3) и транслировался в прямом эфире на официальных страницах AccessBank в Facebook и YouTube.
С условиями ломбардной лотереи «Qızıl Şans» можно ознакомиться по ссылке: https://www.accessbank.az/az/g/lombard/qizilshans/
В этот раз в лотерее приняли участие около 6 000 клиентов (для сравнения, в первом тираже участие приняли порядка 3 000 клиентов). Согласно условиям лотереи, во втором тираже участвовали клиенты, оформившие ломбардный кредит в период с 16 августа по 19 декабря 2025 года. В первом тираже участие принимали клиенты, оформившие ломбардный кредит с 17 апреля по 15 августа 2025 года.
За каждые 1 000 AZN суммы ломбардного кредита клиенту предоставлялось одно право участия в розыгрыше. В каждом тираже 12 победителей определялись случайным образом. В соответствии с изменениями, внесёнными в пункт 9 условий стимулирующей лотерейной кампании «Qızıl Şans», отбор победителей был проведён с использованием программного обеспечения «.Net».
Ниже представлен список победителей:
| LD2528274145 | R******* G******* S**** | 10 гр |
| LD2530457178 | M********** S***** Z**** | 10 гр |
| LD2526803114 | İ***** M**** S***** | 10 гр |
| LD2531690496 | S******* S***** Z**** | 10 гр |
| LD2528103919 | S******* S**** Ə**** | 10 гр |
| LD2519728198 | M******** G**** S**** | 10 гр |
| LD2528952380 | Q******* A*** İ***** | 20 гр |
| LD2521072590 | İ***** T**** İ**** | 20 гр |
| LD2530728918 | M******* S***** M******* | 20 гр |
| LD2531686010 | H******** V*** B******* | 30 гр |
| LD2530000207 | Ə******* İ***** F******** | 30 гр |
| LD2529790065 | B******* C****** İ**** | 50 гр |
Поздравляем победителей и благодарим всех наших клиентов, принявших участие в стимулирующей лотерейной кампании «Qızıl Şans».