https://innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_f6423ced50d809487361996eb_o.jpg
AccessBank “Qızıl Şans” lombard lotereyasının ikinci tirajının qaliblərini açıqlayıb. Tiraj 26 dekabr tarixində saat 15:00-da Bankın Baş Ofisində (Tbilisi prospekti 3) keçirilib və AccessBank-ın rəsmi Facebook və YouTube hesabları vasitəsilə canlı yayımlanıb.
“Qızıl Şans” lombard lotereyasının şərtləri ilə bu linkdən tanış olmaq mümkündür:
https://www.accessbank.az/az/g/lombard/qizilshans/
Bu dəfə lotereyada 6 000-ə yaxın müştəri iştirak edib (birinci tirajda isə təxminən 3 000 müştəri iştirak edib). Lotereyanın şərtlərinə əsasən, ikinci tirajda yalnız 16 avqust – 19 dekabr 2025-ci il tarixləri arasında lombard krediti rəsmiləşdirən müştərilər iştirak ediblər. Birinci tirajda isə 17 aprel – 15 avqust 2025-ci il tarixləri arasında lombard krediti rəsmiləşdirən müştərilər iştirak edib.
Hər 1 000 AZN məbləğində lombard krediti üzrə müştərilərə 1 iştirak hüququ verilib. Hər tirajda 12 qalib təsadüfi seçim əsasında müəyyən edilib. “Qızıl Şans” stimullaşdırıcı lotereya kampaniyasının şərtlərinin 9-cu bəndinə edilən dəyişikliyə əsasən, qaliblər “.Net” proqramı vasitəsilə seçilib.
Qaliblərin siyahısını təqdim edirik:
| LD2528274145 | R******* G******* S**** | 10 qr |
| LD2530457178 | M********** S***** Z**** | 10 qr |
| LD2526803114 | İ***** M**** S***** | 10 qr |
| LD2531690496 | S******* S***** Z**** | 10 qr |
| LD2528103919 | S******* S**** Ə**** | 10 qr |
| LD2519728198 | M******** G**** S**** | 10 qr |
| LD2528952380 | Q******* A*** İ***** | 20 qr |
| LD2521072590 | İ***** T**** İ**** | 20 qr |
| LD2530728918 | M******* S***** M******* | 20 qr |
| LD2531686010 | H******** V*** B******* | 30 qr |
| LD2530000207 | Ə******* İ***** F******** | 30 qr |
| LD2529790065 | B******* C****** İ**** | 50 qr |
Qalibləri təbrik edir, “Qızıl Şans” stimullaşdırıcı lotereya kampaniyasında iştirak edən bütün müştərilərimizə təşəkkür edirik.

https://www.innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_f6423ced50d809487361996eb_o.jpg
AccessBank has announced the winners of the second draw of the “Qızıl Şans” pawn loan lottery. The draw took place on December 26 at 3:00 PM at the Bank’s Head Office (3 Tbilisi Avenue) and was broadcast live on AccessBank’s official Facebook and YouTube pages.
The terms and conditions of the “Qızıl Şans” pawn loan lottery are available at the following link:
https://www.accessbank.az/az/g/lombard/qizilshans/
This time, nearly 6,000 customers took part in the lottery (compared to approximately 3,000 participants in the first draw). According to the lottery rules, the second draw included customers who obtained a pawn loan between August 16 and December 19, 2025. The first draw covered customers who obtained a pawn loan between April 17 and August 15, 2025.
For every AZN 1,000 of a pawn loan amount, customers received one entry into the draw. In each draw, 12 winners were selected at random. In line with the amendment made to Clause 9 of the terms and conditions of the “Qızıl Şans” promotional lottery campaign, the winners were selected using “.Net” software.
The list of winners is provided below:
| LD2528274145 | R******* G******* S**** | 10 qr |
| LD2530457178 | M********** S***** Z**** | 10 qr |
| LD2526803114 | İ***** M**** S***** | 10 qr |
| LD2531690496 | S******* S***** Z**** | 10 qr |
| LD2528103919 | S******* S**** Ə**** | 10 qr |
| LD2519728198 | M******** G**** S**** | 10 qr |
| LD2528952380 | Q******* A*** İ***** | 20 qr |
| LD2521072590 | İ***** T**** İ**** | 20 qr |
| LD2530728918 | M******* S***** M******* | 20 qr |
| LD2531686010 | H******** V*** B******* | 30 qr |
| LD2530000207 | Ə******* İ***** F******** | 30 qr |
| LD2529790065 | B******* C****** İ**** | 50 qr |
We congratulate the winners and thank all our customers who participated in the “Qızıl Şans” promotional lottery campaign.