https://innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_6542f428f977406fc6b07777b_o.jpg
Bayram günləri yaxınlaşır və hər kəs yeni səyahət planları qurur. Bu planların ən vacib hissələrindən biri isə hazırlıqlı və sığortalı olmaqdır. Yelo Bank müştərilərinə səyahətlərini daha təhlükəsiz və rahat təşkil etmək üçün tam onlayn səyahət sığortası təqdim edir.
Bunun üçün sadəcə Yelo App-in “Əlavələr” menyusuna daxil olub “Sığorta” bölməsində lazımi məlumatları doldurmaq kifayətdir. Sığorta sənədi elektron formada tətbiqdə saxlanır və hər zaman əlçatan olur. Beləliklə səyahət sığortası üçün heç yerə getməyə ehtiyac qalmır.
Tətbiqin imkanları bununla bitmir. Yelo App-də səfirlik arayışını da sifariş etmək mümkündür. Arayış bir iş günü ərzində kuryer vasitəsilə birbaşa ünvana çatdırılır.
Qeyd edək ki, yenilənmiş Yelo App istifadəyə hazırdır. Tətbiqdə yenilənmiş bir çox üstünlüklərlə bank əməliyyatları daha sürətli və rahat icra olunur. Ödənişlər, köçürmələr etmək və bir çox xidmətləri tam onlayn almaq üçün Yelo App yüklə: https://ylb.az/seyahet_sigortasi.
Təcili kredit əldə etmək istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://www.innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_6542f428f977406fc6b07777b_o.jpg
With the holidays approaching, many are making new travel plans. One of the most important parts of this preparation is being ready and insured. Yelo Bank offers its customers fully online travel insurance, making trips safer and more comfortable.
To get insured, simply open the “More” menu in the Yelo App and fill in the required information in the “Insurance” section. Your insurance document is stored electronically in the app and is always accessible. This means there is no need to visit an office or spend extra time arranging travel insurance.
The app’s features go even further. Customers can also order an embassy certificate directly through the Yelo App, which will be delivered to their address by courier within one business day.
The updated Yelo App is already available and ready to use. With its improved features, banking transactions are now faster and more convenient. Download the Yelo App today to make payments, transfers, and access a wide range of services fully online: https://ylb.az/seyahet_sigortasi.