Planlarını təxirə salma: Yelo Bank-da sərfəli qızıl krediti kampaniyası davam edir
Planlarını təxirə salma: Yelo Bank-da sərfəli qızıl krediti kampaniyası davam edir Planlarını təxirə salma: Yelo Bank-da sərfəli qızıl krediti kampaniyası davam edir
İlin ilk ayında gözlənilməz xərcləri qarşılamaq və ya yeni hədəflərə başlamaq üçün Yelo Bank-ın təqdim etdiyi "Qızıl fürsət" hələ də qüvvədədir.
Bankın qızıl təminatlı kredit kampaniyası 31 yanvar 2026-cı il tarixinədək davam edəcək. Bu tarixədək zinət əşyalarını Yelo Bank-a gətirərək nağd pul kreditini aylıq cəmi 1%-dən başlayan faizlə və komissiyasız şərtlərlə əldə edə bilərsən.
Kreditin əsas üstünlükləri bunlardır:
- İş yeri haqqında arayış tələb olunmur, kredit tarixçən isə müraciətə maneə yaratmır;
- Qızıl zinət əşyaların real bazar dəyərinə uyğun qiymətləndirilir;
- Kredit ödənişi üçün iki seçim təqdim olunur: hər ay eyni məbləği ödəyə və ya hər ay yalnız faizləri ödəyib, əsas borcu kredit müddəti bitdiyi tarixdə birdəfəyə bağlaya bilərsən;
- Dəyərli zinət əşyaların bankın yüksək mühafizəli seyflərində, unikal nömrəli xüsusi zərflərdə tam təhlükəsiz qorunur.
Əgər sənin də təcili nağd vəsaitə ehtiyacın varsa, vaxt itirmədən ən yaxın Yelo Bank filialına müraciət et. Kredit ödənişlərini isə gələcəkdə banka gəlmədən, Yelo App – mobil tətbiqi və ya yelo.az saytı üzərindən istənilən vaxt həyata keçirə bilərsən.
Ətraflı məlumat və onlayn müraciət üçün: https://ylb.az/48TzK2O.
Lombard krediti haqqında ətraflı məlumat əldə etmək istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2026-01/_innews_94f0e9bd5b7b8bd6012669e78_o.jpg
Акция «Золотая возможность» от Yelo Bank, созданная для того, чтобы помочь тебе покрыть непредвиденные расходы или начать реализацию новых целей в первом месяце года, всё ещё в силе.
Кампания по кредитам под залог золота продлится до 31 января 2026 года. До этой даты ты можешь принести свои ювелирные изделия в Yelo Bank и получить наличный кредит с процентной ставкой всего от 1% в месяц и без комиссий.
Твои основные преимущества:
- Справка с места работы не требуется, а твоя кредитная история не станет препятствием для подачи заявки;
- Золотые изделия оцениваются высоко, исходя из их реальной рыночной стоимости;
- Выбирай удобный график платежей: ты можешь погашать кредит равными частями каждый месяц или же снизить ежемесячную нагрузку, оплачивая только проценты, а основную сумму долга вернуть полностью в конце срока;
- Ценные изделия хранятся в полной безопасности - в высокозащищённых сейфах банка, в специальных конвертах с уникальным номером.
Если тебе срочно нужны наличные средства, не теряй времени и обращайся в ближайший филиал Yelo Bank. В дальнейшем ты сможешь оплачивать кредит в любое время, не посещая банк — через мобильное приложениеYelo App или сайт yelo.az.
Подробная информация и онлайн-заявка: https://ylb.az/48TzK2O.
Хотите узнать больше про ломбардный кредит? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az