Planlarını təxirə salma: Yelo Bank-da sərfəli qızıl krediti kampaniyası davam edir
Planlarını təxirə salma: Yelo Bank-da sərfəli qızıl krediti kampaniyası davam edir Planlarını təxirə salma: Yelo Bank-da sərfəli qızıl krediti kampaniyası davam edir
İlin ilk ayında gözlənilməz xərcləri qarşılamaq və ya yeni hədəflərə başlamaq üçün Yelo Bank-ın təqdim etdiyi "Qızıl fürsət" hələ də qüvvədədir.
Bankın qızıl təminatlı kredit kampaniyası 31 yanvar 2026-cı il tarixinədək davam edəcək. Bu tarixədək zinət əşyalarını Yelo Bank-a gətirərək nağd pul kreditini aylıq cəmi 1%-dən başlayan faizlə və komissiyasız şərtlərlə əldə edə bilərsən.
Kreditin əsas üstünlükləri bunlardır:
- İş yeri haqqında arayış tələb olunmur, kredit tarixçən isə müraciətə maneə yaratmır;
- Qızıl zinət əşyaların real bazar dəyərinə uyğun qiymətləndirilir;
- Kredit ödənişi üçün iki seçim təqdim olunur: hər ay eyni məbləği ödəyə və ya hər ay yalnız faizləri ödəyib, əsas borcu kredit müddəti bitdiyi tarixdə birdəfəyə bağlaya bilərsən;
- Dəyərli zinət əşyaların bankın yüksək mühafizəli seyflərində, unikal nömrəli xüsusi zərflərdə tam təhlükəsiz qorunur.
Əgər sənin də təcili nağd vəsaitə ehtiyacın varsa, vaxt itirmədən ən yaxın Yelo Bank filialına müraciət et. Kredit ödənişlərini isə gələcəkdə banka gəlmədən, Yelo App – mobil tətbiqi və ya yelo.az saytı üzərindən istənilən vaxt həyata keçirə bilərsən.
Ətraflı məlumat və onlayn müraciət üçün: https://ylb.az/48TzK2O.
Lombard krediti haqqında ətraflı məlumat əldə etmək istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://www.innews.az/uploads/news/2026-01/_innews_94f0e9bd5b7b8bd6012669e78_o.jpg
The "Golden Opportunity" offered by Yelo Bank to cover unexpected expenses or kickstart your new goals in the first month of the year is still in full swing.
The bank’s gold-secured loan campaign will run until January 31, 2026. Until this date, you can bring your jewelry to Yelo Bank and get a cash loan with interest rates starting from just 1% per month and zero commission.
The main advantages offered to you are:
- No employment certificate is required, and your previous credit history won't prevent you from applying;
- Your gold jewelry is valued based on its real market price;
- Choose the repayment plan that suits your budget: either pay both the principal and interest in equal monthly installments, or keep your monthly burden low by paying only the interest each month and settling the full principal amount at the very end of the term;
- Your valuable jewelry is completely safe in high-security bank safes, protected in special envelopes with unique identification numbers.
If you also need urgent cash, don’t waste time—visit your nearest Yelo Bank branch today. For your convenience, future loan payments can be made anytime without visiting the bank via the Yelo App or the yelo.az website.