https://innews.az/uploads/news/2026-03/_innews_5598f50f2bb3e18880e69788a_o.jpg
Martın 24-də Müdafiə Nazirliyinin rəhbər heyəti nazirliyin Baş Klinik Hospitalında müalicə olunan hərbi qulluqçuları ziyarət edib.
Əvvəlcə Azərbaycan xalqının Ümummilli Lideri Heydər Əliyevin hospitalın ərazisində ucaldılan abidəsi önünə gül dəstələri düzülüb, xatirəsinə dərin hörmət və ehtiram nümayiş etdirilib.
Müalicə alan şəxsi heyətin səhhəti ilə maraqlanan nazirliyin rəhbər heyəti onların ən qısa müddətdə sağlamlıqlarını bərpa edərək xidmət yerlərinə qayıtmalarını arzulayıb.
Hərbi qulluqçulara yüksək peşəkarlıq və qayğı ilə xidmətin göstərildiyinə görə tibbi personala təşəkkür edilib.
Hərbi tibb müəssisəsində yaradılan şəraitə, eləcə də göstərilən hərtərəfli diqqət və qayğıya görə hospitalın kollektivi və müalicə olunan hərbi qulluqçular Ali Baş Komandan cənab İlham Əliyevə, Birinci vitse-prezident Mehriban xanım Əliyevaya və Müdafiə Nazirliyinin rəhbərliyinə dərin minnətdarlıqlarını bildiriblər.

https://innews.az/uploads/news/2026-03/_innews_5598f50f2bb3e18880e69788a_o.jpg
On March 24, the leadership of the Ministry of Defense visited servicemen receiving treatment at the Main Clinical Hospital of the Ministry.
First, flowers were laid in front of the monument to the National Leader of the Azerbaijani people, Heydar Aliyev, erected on the hospital territory, and tribute was paid to his memory.
The ministry’s leadership enquired about the health condition of the personnel undergoing treatment and wished them a speedy recovery and a return to their places of service.
The medical personnel were thanked for their care and high level of professionalism in treating the servicemen.
The hospital staff and the servicemen receiving treatment expressed their deep gratitude to the Supreme Commander-in-Chief, Ilham Aliyev, First Vice-President Mehriban Aliyeva, and the leadership of the Ministry of Defense for the conditions created in the military medical institution, as well as for the comprehensive attention and care shown.