https://innews.az/uploads/news/2026-04/_innews_d500802c390be95da4a1dd10e_o.jpg
Sahibkarlıq fəaliyyətində hər addım yeni bir imkan, hər yeni plan isə inkişaf deməkdir. İşini daha geniş miqyasda görmək, xidmət sahəsini artırmaq və ya dövriyyəni gücləndirmək istəyən mikro biznes sahibləri üçün Yelo Bank-ın təklif etdiyi xüsusi kredit şərtləri davam edir.
Kampaniya çərçivəsində mikro sahibkarlar 100 000 AZN-dək məbləği illik cəmi 10%-dən başlayan faizlərlə və komissiyasız şərtlərlə əldə edə bilərlər. Sahibkarların rahatlığını düşünərək təqdim olunan digər üstünlüklər:
- 12 ayadək güzəşt müddəti;
- 48 ayadək rahat ödəmə qrafiki;
- Bank mütəxəssislərinin biznes ünvanına gələrək təhlil etməsi və yerindəcə kredit rəsmiləşdirməsi.
Yelo Bank-la biznesinə yeni investisiya qoymağın tam vaxtıdır! Daha ətraflı: https://ylb.az/mikrokredit.
Kicik biznes krediti axtarırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2026-04/_innews_d500802c390be95da4a1dd10e_o.jpg
In entrepreneurship, every step represents a new opportunity, and every new plan signifies growth. For micro-business owners aiming to expand their scale of operations, increase their service range, or boost turnover, the special loan conditions offered by Yelo Bank continue to be available.
Within the framework of this campaign, micro-entrepreneurs can obtain loans of up to 100,000 AZN with interest rates starting from just 10% per annum and the possibility of commission-free credit. Other advantages designed for the convenience of entrepreneurs include:
- Grace period of up to 12 months;
- Flexible repayment schedule for up to 48 months;
- On-site service: Bank specialists visit the business location to conduct the analysis and formalize the loan on the spot.